8. Nesil Hazır Sistemler ne zaman gelir?

merveceylan

Hectopat
Arkadaşlar merhaba,

malum ekran kartı fiyatları son dönemlerde çok fazla arttı. Dolayısıyla da hazır sistem OC almak da fiyat açısından da çok mantıklı gelmeye başladı bana.

Geçen hafta da Intel H ve B serisi anakartlarını tanıttı.

Peki 8. Nesil Asus, HP, Dell, gibi markaların ürünlerini ne zaman raflarda görürüz?

HP ve DELL ürünleri amazonda aylardır var fakat Türkiye'de MSI'ın SLI'lı, çok pahalı modelleri dışında masaüstü PC henüz satışta değil.

Bilgilendirirseniz çok sevinirim.
Teşekkürler.

Onum hakkında net bir bilgim yok. Ancak ben hala hazır sistem önermiyorum. Sistem toplamak gibi bir düşünceniz varsa, bütçenizi belirtin ve yardımcı olalım.

Ek olarak olduklarından daha pahalı fiyatlara satılabiliyorlar.

Aslında benim en büyük çekincelerimden biri de aldığım parçalardan biri toplattıktan sonra bozuk çıkarsa değiştirilmeden servise gönderilmesi. Daha önce arkadaşımın başına geldi. Bu yüzden aslında bilgisayarı internetten alırsam 14 gün içerisinde geri değişim yapılıyor. Özellikle de Vatan'ın bunu çok iyi uyguladığını biliyorum.

Almayı düşündüğünüz hazır bir sistem var mı?

Recep Baltaş'ın Nisan tavsiyeleri sayfasındaki üst seviye oyun bilgisayından toplatmak istiyorum ama toplatırsam da bozuk çıkar kesin. Teknoloji konusunda da çok şanssızım ve render alacağım için de, bozuk çıkarsa kaybedecek vaktim yok.

Beğendiğim "üst seviye oyun" sistem alttaki linktedir. 8700k olanı

Masaüstü Sistem Tavsiyeleri – Nisan 2018 - Technopat

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı