8. sınıf 1. dönem devamsızlığı 6.5 olması sıkıntı mı?

Bekirutkuakyol

Picopat
Daha fazla  
8. sınıf 1. dönem devamsızlığım 6.5 sorun olur mu? Belge alamama durumu var m? I bir de 10 gün devamsızlık yapan sınıfta kalıyormuş. O 10 gün sadece 2. dönem için mi geçerli yoksa 1-2. dönem devamsızlıkların toplamı mı?

İlköğretimde yani 8. sınıfta devamsızlık ile ilgili kalma veya belge alamama durumu bulunmuyor.

8. sınıf 1. dönem devamsızlığım 6.5 sorun olur mu? Belge alamama durumu var m? I bir de 10 gün devamsızlık yapan sınıfta kalıyormuş. O 10 gün sadece 2. dönem için mi geçerli yoksa 1-2. dönem devamsızlıkların toplamı mı?

Devamsızlıklarına dikkat edersen 2. dönem ve ayrıyeten düzenli olarak geliyor isen dönem sonu belki silinebilir bizim hocalar öyle dedi.

8. Sınıfta devamsızlıktan kalma olmaz şök ile geçirirler.
Ayrıca belge almama olayı ilköğretim seviyesinde yok diye biliyorum @Deva Bulmam @LapsekiliTayfur

8. Sınıfta devamsızlıktan kalma olmaz şök ile geçirirler.
Ayrıca belge almama olayı ilköğretim seviyesinde yok diye biliyorum @Deva Bulmam @LapsekiliTayfur
Evet, ilköğretim seviyesinde devamsızlıktan belge alamama olayı hiç yoktu. Artık ortaöğretim seviyesinde de yok. Ayrıca devamsızlık haklarınız 1 dönem için değil komple o eğitim-öğretim yılının toplamı olarak baz alınır.

Ortaokulda devamsızlık sınırı aşılsa sınıfta kalınabiliyor evet ancak ortaokul lise gibi değil. Ortaokulda ŞÖK geçirebiliyor.

Evet, ilköğretim seviyesinde devamsızlıktan belge alamama olayı hiç yoktu. Artık ortaöğretim seviyesinde de yok. Ayrıca devamsızlık haklarınız 1 dönem için değil komple o eğitim-öğretim yılının toplamı olarak baz alınır.
Benim hatırladığım kadarıyla zayıfımda yoktu. Bana neden vermediler ki?

Geri
Yukarı