8. sınıf için Matematik ve Türkçe test kitabı önerisi

416274

Hectopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Merhabalar, okulda anlatılan çoğu şeyi anlayamadığım için bir kaynağa ihtiyacım var. Konu anlatımlı olsun istiyorum, normal olarak çözmek için kitaplarım bulunuyor.
Şu an elimde matematik için Hiper zeka, Türkçe için çanta yayınlarından bir kitabım var.

Merhabalar, okulda anlatılan çoğu şeyi anlayamadığım için bir kaynağa ihtiyacım var. Konu anlatımlı olsun istiyorum, normal olarak çözmek için kitaplarım bulunuyor.
Şu an elimde matematik için Hiper zeka, Türkçe için çanta yayınlarından bir kitabım var.
Matematik için Mikro kullanabilirsin, Türkçe için de emin değilim ama Palme yayınları iyiydi diye hatırlıyorum.

Okyanus Classmate alabilirsin.
Konu anlatımı var ve soru tarzları ayrılmış durumda. Yani kolaydan zora aşamalı şekilde ilerliyor.

Yeni nesile alışmak istiyorsan Pre-Master al. Nasıl çözüleceğini öğretiyor sana.

Okyanus yayınlarını önerebilirim. Yanlış hatırlamıyorsam konu anlatımlı değildi ancak problem değil. İnternet denilen bir kaynak var, saniyesinde istediğin bilgiye ulaşabilirsin.

Açıkçası konu anlatımlı olması çok önemli, internetten öğrenmek yerine çözmek daha mantıklı bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı