8. sınıf için PYBS nasıl kazanılır?

Lukass

Hectopat
Yer
İzmit
Merhaba, 10 günden az süre kaldı. Şu anlık konu eksiğim yok, çıkmış sorular+2 deneme günlük yeterli olacak mıdır? 8.sınıfda 6 yanlış diğer sınıflarda 10 yanlış kuralı var sanırsam, nasıl çalışırsam bu netleri daha yüksek tutabilirim? Şu an 8-10 yanlış arası geziyorum.

Merhaba, 10 günden az süre kaldı. Şu anlık konu eksiğim yok, çıkmış sorular+2 deneme günlük yeterli olacak mıdır? 8.sınıfda 6 yanlış diğer sınıflarda 10 yanlış kuralı var sanırsam, nasıl çalışırsam bu netleri daha yüksek tutabilirim? Şu an 8-10 yanlış arası geziyorum.
10 günden az kaldıysa 'nasıl kazanılır' diye konu açmanın alemi ne acaba?

10 günden az kaldıysa 'nasıl kazanılır' diye konu açmanın alemi ne acaba?

Fikir almak? Son günleri daha verimli geçirebilmek? Sınav anını yönetme taktikleri? Çözüm taktikleri? Nasıl kazanılırdan kastım bu 10 günü nasıl geçireyim diye sormaktı. Son haftaya kadar hiçbir şekilde çalışmayıp, konuları bilmeyip "ne halt yapacağım" diye zırlamıyorum. İnsanlardan fikir almanın nesi yanlış sizce? İlla sınavdan bir ay önce mi konu açmam gerek?

Kendini kasma çünkü büyük ihtimalle okulda olduğun sınavlar hariç eğitim hayatında girdiğin en kolay sınav olacak büyük ihtimalle. Stresi yönetmen en önemlisi ki bu konuyu açtıysan endişelerin vardır. Elini sallayan alıyor o bursu rahat ol.

Yeni konular

Geri
Yukarı