8. Sınıf Kaynak Kitap Önerisi

@Furkan Üner Ben bir çok forumda gezdim. Hiç Aydan Yayınları 'nı görmedim de duymadım da. :)
Test kitaplarının iyi olabilmesi için forum sitelerinde isminin duyulması gerekmez.;) Ayrıca Anafen yayınlarının soruları oldukça sağlamdır fakat ben de hiçbir forumda Anafen'in ismini görmedim açıkçası ve çok beğeniyorum sorularını. Bu arada Anafen'i ilk defa burada @Şinasi ' nin yazdığı mesajda gördüm. Önerdiğim kitapta önce konu anlatımı veriliyor. Ardında test sorularını soruyor. Test soruları çantada keklik değil. Bir Anafen yayınları kadar sağlamdır. Ayrıca testlerinde şimdiye kadar çıkmış sorular da var. Yalnızca SBS değil. Hatırlamadığım birçok sınavın soruları var. Konu anlatımı ile beraber olduğu için çok yararını göreceksin. Çözemediğin bir soru olduğu zaman hemen konu anlatımı kısmından bulabiliyorsun.

@furkan Öner Hangisini önerirsin ?
Açıkçası kendini gerçekten zorlayıp eğitmek istiyorsan Final Yayınlarının tüm dersler kitabı, Anafen Yayınları, Aydan Yayınlarının tüm dersler kitabını çözebilirsin. Ama yok ben annemin babamın gözünü doldurmak istiyorum diyorsan onlar bol.;):D

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı