8. sınıf kaynak kitap önerisi

Woaax

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba 8. sınıf için kaynak önerileriniz neler? Ve bunu mutlaka deyiniz bana: En fazla sorusu olan yayıncılık hangisi? Şu an sepetim böyle. Gama yayınlarını başka yerden alacağım.
1689337607979.png

Merhaba 8. sınıf için kaynak önerileriniz neler? Ve bunu mutlaka deyiniz bana: En fazla sorusu olan yayıncılık hangisi? Şu an sepetim böyle. Gama yayınlarını başka yerden alacağım.
Eki Görüntüle 1861669
Zor birşey istiyorsan Okyanus yayınları alabilirsin orta istiyorsan nartest kolay istiyorsan hız alabilirsin( matematik hariç)

Eki Görüntüle 1861669
Hocam Fenomen A çözmüştüm çok çok iyi.Onun dışında ünlüler karması illa zamlancak ama yarı yıl tatilinde almanız daha iyi olur.

Eki Görüntüle 1861669
Matematik için Fenomen Fasiküller var, fasiküllerin sonunda da çıkmış lgs soruları bulunuyor, onlara bakabilirsin.

Zor bir şey istiyorsan Okyanus Yayınları alabilirsin orta istiyorsan nartest kolay istiyorsan hız alabilirsin( matematik hariç)

Okyanus alabilirim aslında.

Hocam fenomen a çözmüştüm çok çok iyi. Onun dışında ünlüler karması illa zamlancak ama yarı yıl tatilinde almanız daha iyi olur.

Fenomeni kesinlikle alacağım. Ünlüler karması iyi bir deneme almışken alayım diyourm.

Bakacacağım, ne gibi avantajları var?

Matematik için fenomen fasiküller var, fasiküllerin sonunda da çıkmış LGS soruları bulunuyor, onlara bakabilirsin.

Fasikül büyük ihtimal amam hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı