8. sınıf konuşma sınavı için konu önerisi

Lahmacunbüken22

Centipat
Daha fazla  
Türkçe konuşma sınavı var. 2 tane konudan biri film anlatma biri de şairi sporcu gibi kişileri anlatma. Bana bunların arasından ne önerirsiniz yani filmden hangi film ya da sporcu şair gibi insanlardan kimi araştırmamamı önerirsiniz? Kolay bir şey olursa iyi olur, aklımda kalır.

Türkçe konuşma sınavı var. 2 tane konudan biri film anlatma biri de şairi sporcu gibi kişileri anlatma. Bana bunların arasından ne önerirsiniz yani filmden hangi film ya da sporcu şair gibi insanlardan kimi araştırmamamı önerirsiniz? Kolay bir şey olursa iyi olur, aklımda kalır.
İzlediğin bir filmi anlat bildiğin bir şey zaten.

Atatürk'ün hayatını anlat hem bildiğin konu olur. 🙂

İzlediğin bir filmi anlat bildiğin bir şey zaten.

Ya aslında godzilla X kong anlatmayı düşünüyorum bir de Predator X alien 2004 filmini düşünüyorumda Predator X i izlemedim godzilla X kong da biraz kısa gelir diye düşünüyorum.

Atatürk'ün hayatını anlat hem bildiğin konu olur. 🙂

Olabilir.

Cristiano Ronaldo'nun futbol hayatını anlatabilirsin.

Bende öyle düşündümde sonra vazgeçtim futbolla aram çok iyi değil o yüzden.

Yeni konular

Geri
Yukarı