8. sınıfta kalma var mı?

Arkadaşlar 100 güne yakın devamsızlığım var 2. dönem evden LGS'ye çalıştım sınav senesi olduğu için kalacağımı düşünmüyorum hocalarında haberi var evden çalıştığıma dair. Şu anda sınava odaklıyım ama bu devamsızlık konusu ayağıma bağ oldu.
Eğer geçerssb lgs ye girip mezun olursun fakat kalırsan sonraki sene yine 8 den devam Not:Hoca dedi

Arkadaşlar 100 güne yakın devamsızlığım var 2. dönem evden LGS'ye çalıştım sınav senesi olduğu için kalacağımı düşünmüyorum hocalarında haberi var evden çalıştığıma dair. Şu anda sınava odaklıyım ama bu devamsızlık konusu ayağıma bağ oldu.
Hocalarla aran iyiyse kalmazsın.

Çoklu hesap kullanımından raporladim dostum.

Bu kadar devamsızlıgı yaparken düşünmediniz mi hocam. Silinmezse kalıyorsun. Ayrıca moderatörler görmesin ezmizinden 1 saat ban geliyor çift konudan.

İlk öncelikle bir sakin olun siteye normalde PC'den giriyordum telefondayım şu anda hesaba girmeye çalışırken giremedim yanlışlıkla yeni hesap açtım bir karışıklık oldu ben bile anlayamadım konuyu açtımmı açmadımmı.

Troll sanırım, hesabın ismi aynı.

Yeni sistemde varmış bende yeni öğrendim.

Sadece 9'lar için yeni sistem geçerli hocam.

Az önce aynı konuyu açtın?

Yahu hata yapmış olamaz mıyım sanki siteyi çökertme girişimine girmişim gibi neden davranıyorsunuz ne bu gerginlik.

Son düzenleme:
İlk öncelikle bir sakin olun siteye normalde PC'den giriyordum telefondayım şu anda hesaba girmeye çalışırken giremedim yanlışlıkla yeni hesap açtım bir karışıklık oldu ben bile anlayamadım konuyu açtımmı açmadımmı.

Sadece 9'lar için yeni sistem geçerli hocam.

Yahu hata yapmış olamaz mıyım sanki siteyi çökertme girişimine girmişim gibi neden davranıyorsunuz ne bu gerginlik.

Beni moderatörler geriyor hocam. En ufak şeye bile ban atıyolar. O yüzden biraz böyleyiz. Hazıir yazmisken soriyim. Nasıl halletceksiniz 100 gün devamsizligi.

Okula gitmesin falan demedim hocam. Sistemin bozuk olduğunu söyledim ve öyle. Hiç gitmese zaten bırakırlar. Ama genelde her türlü geçirmeye çalışıyorlar. Benim arkadaşım 7.sınıfta 2 aya yakın ilk dönem gelmemişti. Geçirdiler.

Yeni konular

Geri
Yukarı