8. sınıfta LGS'ye nasıl hazırlanılmalı?

Ben LGS sınavına girmiş biri olarak söylüyorum, okulumun bana verdiği kitaplar, okulun kursları, ve yapılan deneme sınavlarının hiç bir faydası yoktu. Sınavda matematik ağırlıklıydı, sadece Matematik ve Fen yapınca bile puan yüksek geliyordu, o yüzden matematik çalışın.

Ben LGS sınavına girmiş biri olarak söylüyorum, okulumun bana verdiği kitaplar, okulun kursları, ve yapılan deneme sınavlarının hiçbir faydası yoktu. Sınavda matematik ağırlıklıydı, sadece matematik ve fen yapınca bile puan yüksek geliyordu, o yüzden matematik çalışın.

Nasıl çalışmamı önerirsiniz?

Merhaba 8.sınıfım son senem sizce LGS'ye nasıl hazırlanmalıyım iyi bir lise kazanabilmek için sözel im orta matematiğim kötünün bir tık üstü fen de orta diyebiliriz fazla soru beni bunaltıyor sizce nasıl çalışmalıyım derslere?

Hocam eğer çok tembelsiniz 30dk ders 10dk mola deneyebilirsiniz ama değilseniz des çalışma vaktini arttırın hemen kendinizi çok sıkmayın günde 150-200 soru ile başlamayın zamanla arttırın 100 yeter zamanla artırın matematiği iyileştirmeye çalışın bende bu sene LGS'ye gireceğim bende böyle bir soru sormuştum 13 sayfa mesaj geldi :d

Tür

Hocam eğer çok tembelsiniz 30dk ders 10dk mola deneyebilirsiniz ama değilseniz des çalışma vaktini arttırın hemen kendinizi çok sıkmayın günde 150-200 soru ile başlamayın zamanla arttırın 100 yeter zamanla artırın matematiği iyileştirmeye çalışın bende bu sene LGS'ye gireceğim bende böyle bir soru sormuştum 13 sayfa mesaj geldi :d

Türkçeye çalışın ve unutmayın verimli 50 soru verimsiz 250 sorudan daha iyidir

Hayatanın en zor anı, şu an itibaren gram oyun oynamamalısın, Full ders yorucu evet ama olsun.
Evet hocam. Gerçekten hayatının en zor anı değil mi? 7-8 ayda çalışarak gayet iyi sonuç alınabilen bir sınav hayatının en zor anı. Bence arkadaş bırakın bilgisayarı, yemek bile yemesin, yoksa ders çalışamadığı için geri kalır.

Yeni konular

Geri
Yukarı