8. Sınıftan Çok Korkuyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

BigEvil

Kilopat
Daha fazla  
Okullar 2 haftaya açılıyor. Teog, 8. sınıf, Dersler, Sınavlar Falan hepsi çokmu zor ? 7. Sınıfta 1 tane 1'im vardı. (Fen'den) Sizce nasıl olucak ? Bilgisayarı kaldırıyımmı ? Nasıl çalışıyım. Çok korkuyorum.

8. sınıf benim en zevkli yılım olmuştu. Tabii o zaman Teog yoktu SBS vardı. Fazla strese girme, konularını takip et falan da sosyallikten asla kopma.

7. Sınıfta 1 mi ? Evin penceresini tersten kapat korkmana gerek yok, hepsi geçecek. :p :D

Tek yapman gereken şey eve gel dinlen 1-2 tekrar et biraz soru çöz sonrada akşam kitap oku. Bunları tamamlarsan zaten ek çalışmana gerek kalmaz. Tabi bizim zamanımızda TEOG yoktu. Çok batırdılar sistemi neyse.

Tüm yıl yattığım zamanların son dönemi. Çok güzeldir. Dersi dinlesen yeter. Dersane falan uğraşma. Vakit kaybı. Dersaneye gideceğine yüzme gibi şeylere git daha iyi. Kızlara biraz daha yaklaş. Hiç korkma. Bilgisayarla aranı da uzak tutma. Onu 9. sınıfta yapacaksın. Ben hatırlıyorum da tenefüste test çözüp benden düşük puan alan kişiler vardı bizim sınıfta. Müdür senin 7. sınıfta 1 olan dersin varsa durum vahim. Bilgisayarı biraz kısmalısın. Dersi dinle, sadece dinle. Yapabiliyorsan kaynatıp da dinle. Eğlen, hangi durumda olursan eğlen. Gençliğin tadını çıkar. Şu an keşke 8. sınıfta olsam diyorum ama olmuyor öyle.

Arkadaşlar, bendede biraz korku var. Ne yapmalıyım, bilgisayarı kaldırmalı mıyım ?

Dersi dinleyince herşey oluyor. Ben bu dersi yapamam edemem dersen baştan bitersin (benim gibi). Bilgisayarı kaldırma ama tüm gününü başında harcama. Diğer sınıflardan da pek farkı yok.

Kaldırma sakın o seni tahrik eder. Daha çok bilgisayar oynamak istersin. Sadece azalt.

Ben çalışmadım pc oynadım bakın nerdeyim ? Meslek lisesindeyim :)

7. Sınıfta dersi 1 olan öğrenci zaten dediğiniz eğlenceleri yapıyordur yoksa neden 1 olsun. Ders çalışacaksın kardeşim başka yolu yok bu işin. İnan başardıkça isteyeceksin. Kafanda kurgula, ben dersime çalışacağım de. İş sende biter. Hakkında hayırlısı olsun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı