80.000 TL'ye kadar laptop önerisi

AdmiralS

Zeptopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. Bilgisayar ihtiyacım var. ASUS ROG serisi laptoplar çok hoşuma gitti. GTA 6 çıktığında rahat oynayabilmek istiyorum. Bunun dışında internete hızlı bağlanayım dosyalar arası hızlı geçiş yapayım istiyorum. Bilgisayar üzerinden işlemlerimi çok hızlı yapabilmek istiyorum. Kasma donma görmek istemiyorum. Aşırı oyun oynayan bağımlı biri değilim. Ama sıkıldığımda oyun oynamayı severim. Özellikle hikayeli oyunlar. 60 bin lira üstü 90 bin altı laptop önerileriniz bekliyorum sevgili bilen arkadaşlar. Kendim işlemciler arası ekran kartları arası farkları çok iyi bilmiyorum. Bir de 18-17-16 inç laptopları var ROG serisinin. Bana göre aradaki 0.5 kg çok önemli değil. Ama avantaj ve dezavantajlarını yazarsanız sevinirim. Bir de OLED panel konusu kafama çok takıldı. Lps olması çok şey kaybettirir mi? Zira OLED panel olum güçlü ekran kartına ve işlemciye sahip ROG Zephyrus G16 serisi oldukça yüksek fiyata sahip. ROG STRIX ve STRIX Scar için MiniLED olanlar varmış bir türlü bulamadım. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Selam arkadaşlar. Bilgisayar ihtiyacım var. ASUS ROG serisi laptoplar çok hoşuma gitti. GTA 6 çıktığında rahat oynayabilmek istiyorum. Bunun dışında internete hızlı bağlanayım dosyalar arası hızlı geçiş yapayım istiyorum. Bilgisayar üzerinden işlemlerimi çok hızlı yapabilmek istiyorum. Kasma donma görmek istemiyorum. Aşırı oyun oynayan bağımlı biri değilim. Ama sıkıldığımda oyun oynamayı severim. Özellikle hikayeli oyunlar. 60 bin lira üstü 90 bin altı laptop önerileriniz bekliyorum sevgili bilen arkadaşlar. Kendim işlemciler arası ekran kartları arası farkları çok iyi bilmiyorum. Bir de 18-17-16 inç laptopları var ROG serisinin. Bana göre aradaki 0.5 kg çok önemli değil. Ama avantaj ve dezavantajlarını yazarsanız sevinirim. Bir de OLED panel konusu kafama çok takıldı. Lps olması çok şey kaybettirir mi? Zira OLED panel olum güçlü ekran kartına ve işlemciye sahip ROG Zephyrus G16 serisi oldukça yüksek fiyata sahip. ROG STRIX ve STRIX Scar için MiniLED olanlar varmış bir türlü bulamadım. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
1- 16 inç 4080rtx ve işlemci 13. Nesil https://www.hepsiburada.com/asus-ro...ZO?magaza=Teknorya&url_src=and-product-detail

2-18 inç 4070rtx 14. Nesil işlemci

3- 17 inç 4080rtx ryzen 7945x islemcili(eski kasa)
Bütçeyi biraz daha zorlayacagim sanırım. İşlemcide nesil farkı çok önemli mi? 4080-4070 arasında kaldım. 4080 olunca fiyat epey artıyor. 4080+14. Nesil 18 inç olunca 115.000 lira oluyor. O noktaya çıkmak zorlayıcı geliyor bana. Fikirlerinizi ve önerilerinizi yazarsanız sevinirim

Teşekkür ederim. Asus markası düşünüyorum. Fakat bilginiz varsa coil wine ile ilgili bilgi verebilirsiniz. Genel olarak rtx 4000 serilerinin hepsinde mi var. Ne sıklıkla gözükür. Çok fazla rahatsız eder mi gibi konularda bilgi alabilirim

Yardımcı olmaya çalışan herkese teşekkürler. Sınırlarımı zorlayıp aşağıdaki bilgisayarı satın aldım. Daha güzelleri sizin olsun.(02.04.2024)

Son düzenleme:
asus rog g16 rtx 4080 i7 13650hx kullandım 9 ay coil whine dehşet vardı ve laptop işlemci çok ısınıyordu sattım cihazı çok memnun kalmadım şuanda başka cihaz kullanıyorum 3 fanlı ama stand ile kullanmamam rağmen ısınıyor cihazlar bilgin olsun rdr2 de falan 90 derecenin altını görmedim açıkcası coil whine 14.nesil 2024 lerde bile aşırı derecede var redditte bir sürü scar 18 2024 konusu mevcut coil whine çıkma ihtimali yüksek şekilde değerlendirin derim oyunlara girdiğiniz anca ötmeye başlıyor makinalar genelde duyuluyor yani hiç olmayanda vardır ama nadir şans işi genelinde var yardımcı olması anlamında paylaşmak istedim.

Geri
Yukarı