80.000 TL'ye laptop önerisi

Bak mesela benim aldığım laptopa IPS 2K ekran ve freedos koysalar 65bin lira bandının altına çok rahat düşer ve daha cazip hale gelir. G17 ile aynı fiyatta ama özellikleri daha üst seviye olur.

Mağazaya gidip aldım. OLED ve 3.2K çözünürlük ihtiyacımdan fazlaydı. IPS ve 2K çözünürlük yeterliydi ama bunları içerende bir model yoktu. Ekran kartı ya da işlemcisi yüksek olanlar Full HD idi. Ayrıca ASUS marka olması karar vermemde kolaylık sağladı. Yanlış hatırlamıyorsam 60 bin liraya yakın özellikte Casper Excalibur vardı ama göz atıp geçtim.

Biraz önce bilgisayarı kurdum. İlk defa OLED bir ekranla çalıştım. Çok hoşuma gitti. İhtiyacımdan fazla olmasını sorun etmedim bu yüzden.

Bekleyecek vaktim yok. Bilgisayarı eşime aldım. İndirim bekleme süresinde o parayı fazlasıyla kazandıracak bana.
Dikkatli kullanın hocam, ekranı açık tutmayın pc ile uğraşmıyorken ve her zaman maksimum parlaklığı kullanmayın. Oled harika bir teknoloji olsa da bir o kadar da narin bir yapıya sahip, dikkatsiz kullanım sonucu yanma durumları sıklıkla karşılaşılıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı