80.000 TL'ye laptop önerisi

Bütçe
60.000TL

iAhmqtx

Femtopat
Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
M2 SSD
Herkese merhaba, LGS sonrası alınacak bir gamebook hakkında bilgi edinmek istiyorum. Olmazsa olmaz denen özelliklerler nelerdir? Gamebookta dikkat edilmesi gerekilen özellikler nelerdir? Bu konu hakkında biraz bilgim var, birkaç video izlemiştim. Biraz daha bir şeyler öğrenmek istiyorum. Bugün saat 11.30'da karnemi alıp direkt Ankara'ya bilgisayar bakmak için gideceğiz. Satıcının kazıklama ihtimali var mıdır? Bunlar hep kafamda kalıyor. Benim aradığım özellikler şunlardır:
NVIDIA RTX'ya da AMD Radeon RX ekran kartı,
Yüksek ekran yenileme hızı,
Intel I7-I9 ya da Ryzen 7-9 bir işlemci,
1TB M.2 SSD ya da 512 GB M.2 SSD,
En az 16 GB RAM.
Yanlış mı düşünüyorum yoksa doğru mu düşünüyorum fikir edinmek istiyorum. Yorumlarınızı bekliyorum, soruları teker teker cevaplarsanız iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam öncelikle sınavdan dolayı geçmiş olsun. Umarım iyi bir sonuç alırsınız.

80 milyara bulabiliyorsanız bunu alın. Ya da Thinkpad Xeon'lu versiyonlara bakın.

Hocam öncelikle sınavdan dolayı geçmiş olsun. Umarım iyi bir sonuç alırsınız.

80 milyara bulabiliyorsanız bunu alın. Ya da Thinkpad Xeon'lu versiyonlara bakın.

Arkadaşın önerdiği tam sana göre fakat neden laptop istiyorsun? Yani sadece oyun oynamak için mi?

Arkadaşın önerdiği tam sana göre fakat neden laptop istiyorsun? Yani sadece oyun oynamak için mi?

Ben Kırıkkale'de oturuyorum. Şimdi masaüstünü kursam sadece evde kalacak ama laptop olursa her yere taşıyabilirim. LGS sonucuma bakılırsa Ankara'ya gideceğim gibi gözüküyor o yüzden laptop istiyorum.

80k sadece oyun oynamak için fazla gibi düşünüyorum. Eğer bu konuda kararın kesinse dediğim gibi arkadaşın önerdiği güzel bilgisayar. Hayırlı olsun şimdiden.

Yeni konular

Geri
Yukarı