80-100 TL Klavye Tavsiyesi

zevheri

Kilopat
Makaleler
6
Merhaba arkadaşlar. Ben orta seviye bir oyuncu klavyesi almak istiyorum. Bütçem max 80 TL. Aradığım özellikler;
  • Makrosu olması (Fazla sayıda olmak zorunda değil).
  • Aydınlatması olması.
  • USB ve ses jak çıkışı olması.
Eğer bu özelliklerin 3'ü bir arada olursa fiyati max 100 TL de yapabilirim. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana kalırsa, daha uzun ömürlü, daha kaliteli bir ürün almak için bütçeni 50-60 TL daha arttır. O zaman makrosu, ledi olan Thermaltake (modelini hatırlamıyorum) alabilirsin.

Cevap yazan arkadaşlara teşekkürler. Cezam vardı kusura bakmayın.
Peki sadece ledli bir klavye olmaz mı bu fiyata ? O kadar da makroya ihtiyacım yok. 80-100 TL sağlam iyi bir marka ledli klavye de işimi görür.

Bende en kısa zamanda onu almayı düşünüyorum ayrıca benim arkadaşımdada bloody v7 var.
Klavyeyi satın aldım. Tavsiyeniz için teşekkür ederim. Ve klavyeyi kesinlikle öneriyorum. Mekanik bir klavye değil fakat tuş sesleri mekanik bir klavyeyi aratmıyor. Klavye ledleri 5 aşamalı ve gece gerçekten mükemmel bir duruşu var. Eğer oyun oynayan biriyseniz WASD çok güzel. Slikonlu bir nokta nokta desenli bir yapısı var. Sevmezseniz diye normal siyah tuşlardan olan WASD kutu içeriğinde var. Yedek tuş olarak da kullanılarbilir tabi. Klavyede tek eksi özellik olarak gördüğüm oda benim kişisel görüşüm tabi; ayrı ses açma, kapatma, play/stop tuşları yok. Altta FN tuşuna basıp yukarıdaki F6/F7...den bunları yapmamız gerekiyor. Piyasada yazılımı varmış. Benim ihtiyacım olmadığı için yüklemedim. Kısacası para verilecek bir ürün. :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı