80 - 120TL oyun ve müzik için kulaklık önerisi

Demek ki kulak yapınıza göre değil :)
Ses performansı da fiyatına göre rezalet. Sanırım kulak zarımda da sıkıntı yok...

@Umut Özgan T290'u kullanmadığım için Hybrid Pro ile karşılaştırmam pek etik olmaz.

GittiGidiyor gibi yerler çakma satıyor olabilir. Risk almaya gerek yok. HepsiBurada bildiğim kadarıyla direkt bir kurum. Oradan alışveriş yapmanızı öneririm.

Ses performansı da fiyatına göre rezalet. Sanırım kulak zarımda da sıkıntı yok...

@Umut Özgan T290'u kullanmadığım için Hybrid Pro ile karşılaştırmam pek etik olmaz.

GittiGidiyor gibi yerler çakma satıyor olabilir. Risk almaya gerek yok. HepsiBurada bildiğim kadarıyla direkt bir kurum. Oradan alışveriş yapmanızı öneririm.

Hahaha :D

80 - 120TL arasında hem müzik dinleyebileceğim hem de oyun oynarken kullanabileceğim kulak içi kulaklık arıyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
Hocam Xiaomi Hybrit Pro Hd ile normali arasında çok bir fark var mı? Sanırım HD'nin 3 sürücüsü mevcut ve aklıma birşey takıldı. JBL T290'ın normal fiyatı 120 - 130TL arasında geziyor fakat gittigidiyor.com' da 59TL yazıyor. Sizce güvenilir midir?
Eki Görüntüle 285559
120 TL bandında olan bir kulaklığın 59 TL olması garip açıkcası. Eğer güvenemiyorsanız o fiyata JBL T110 modeline bakabilirsiniz. Ben de o modeli kullanıyorum ve gayet memnunum.

120 TL bandında olan bir kulaklığın 59 TL olması garip açıkcası. Eğer güvenemiyorsanız o fiyata JBL T110 modeline bakabilirsiniz. Ben de o modeli kullanıyorum ve gayet memnunum.
Evet. T110 çok iyi bir model bende 1 hafta önce kullanıyordum, bozuldu. Bu seferde T290' a bakmak istedim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı