80 - 120TL oyun ve müzik için kulaklık önerisi

Demek ki kulak yapınıza göre değil
Ses performansı da fiyatına göre rezalet. Sanırım kulak zarımda da sıkıntı yok...

@Umut Özgan T290'u kullanmadığım için Hybrid Pro ile karşılaştırmam pek etik olmaz.

GittiGidiyor gibi yerler çakma satıyor olabilir. Risk almaya gerek yok. HepsiBurada bildiğim kadarıyla direkt bir kurum. Oradan alışveriş yapmanızı öneririm.

Hahaha

80 - 120TL arasında hem müzik dinleyebileceğim hem de oyun oynarken kullanabileceğim kulak içi kulaklık arıyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
120 TL bandında olan bir kulaklığın 59 TL olması garip açıkcası. Eğer güvenemiyorsanız o fiyata JBL T110 modeline bakabilirsiniz. Ben de o modeli kullanıyorum ve gayet memnunum.

Evet hepsiburada.com' da 118TL sanırım oradan alacağım.

120 TL bandında olan bir kulaklığın 59 TL olması garip açıkcası. Eğer güvenemiyorsanız o fiyata JBL T110 modeline bakabilirsiniz. Ben de o modeli kullanıyorum ve gayet memnunum.
Evet. T110 çok iyi bir model bende 1 hafta önce kullanıyordum, bozuldu. Bu seferde T290' a bakmak istedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…