80-90 bin TL Kredi Çekmek

first_fps

Hectopat
Arkadaşlar farklı bir konudan tekrar merhaba. 80 90 bin TL arası kredi çekeceğim. Fakat henüz bankalara gidemedim zamandan dolayı. Araştırdığım kadarıyla 3 seneye kadar ihtiyaç kredisi veriliyor. Ama bu 36 beni kurtarmıyor aylık ödeme tutarında. Ve bu konu hakkında hiç bir bilgim yok. Sizden ricam 4 yıllık ihtiyaç kredi bulmam mümkün mü ya da nasıl bir izlemeliyim?

İhtiyaç kredisini araç kredisi gibi çekmeyi deneyin hem daha az faiz ödersiniz. Elinizde bir aracınız varsa biraz dalavere yapacak şekilde bu krediyi çekebilirsiniz.

Hocam biz ihtiyaç kredisine başvurduk 5 ay önce, hala sonuç çıkmadı.
Onaylanmamıştır. Kısa sürede onaylanırdı yoksa.

@first_fps İhtiyaç kredisinde taksit kısıtlaması var. Bankaların belirlediği bir şey değil. Daha uzun vadeli veren yer olmaz. Taşıt veya ev alacaksanız ona göre kredi çekebilirsiniz. O durumda vadesi uzayabiliyor. Bunun dışında 36 ay ile limitlisiniz.

Anneniz abiniz veya yakın gördüğünüz herhangi birine bir taşıtınız var ise devrini yapın, kredi çeksin.
Edit: Korsana destek vermeyen Technopat krediye de destek vermesin. Benim için farkı yok.

Hocam yanlış anlamayın, eğer herhangi bir durumda ödeyemeyecek güçteyseniz kredi çekmenizi önermem. Gerçekten çok illet bir şey, ailemde var öyle bir olay.
Yok hocam sıkıntı . Planlıyım o konuda. 48 olması durumunda sıkıntı yaşamam inşallah.
Anneniz abiniz veya yakın gördüğünüz herhangi birine bir taşıtınız var ise devrini yapın, kredi çeksin.
Edit: Korsana destek vermeyen Technopat krediye de destek vermesin. Benim için farkı yok.
Fikriniz için sağolun. Ama farklı konularda düşünceniz varsa konu açıp değerlendirmeniz daha uygun olacak benim için.

Geri
Yukarı