80 bin TL Gaming laptop önerisi

Bütçe
80000
Hiç bu şekilde açıp kontrol etmedim açıkçası, rahatsız edecek kadar gözüme batmıyorlar. İki oyunda da bilerek en büyük haritayı ve full ayarları seçtim. Bu arada kullandığım cihaz 4070 kullanıyor.
Sizinkisi 4070 8gb versiyonu peki 4080 12gb versiyonu ısınma performansı da aynı şekilde olur değil mi?

Yaklaşık değerler olur merak etmeyin diğer laptoplardan daha iyi bir soğutması var memnun kalırsınız.

Yaklaşık değerler olur merak etmeyin diğer laptoplardan daha iyi bir soğutması var memnun kalırsınız.
Anladım hocam sorularima cevap verdiğiniz ve bu kadar uğraştığınız için teşekkür ederim.

Hocam fotoğraflardaki detaylara bir kez daha göz gezdirdim. 4070 60 watt ile çalışıyor. Neyden kaynaklı bu acaba?

Anladım hocam sorularima cevap verdiğiniz ve bu kadar uğraştığınız için teşekkür ederim.

Hocam fotoğraflardaki detaylara bir kez daha göz gezdirdim. 4070 60 watt ile çalışıyor. Neyden kaynaklı bu acaba?
Limiti 140+30 Watt olması gerekiyor. Sürekli limit değer çekmiyor bunu ayarlayabiliyorsunuz.
1716644237814.png

Ultimateye aldığınızda limit değere daha yakın çalışıyor. Ayrıca ben fark etmemiştim teşekkür ederim.

Limiti 140+30 Watt olması gerekiyor. Sürekli limit değer çekmiyor bunu ayarlayabiliyorsunuz.Eki Görüntüle 2204308
Ultimateye aldığınızda limit değere daha yakın çalışıyor. Ayrıca ben fark etmemiştim teşekkür ederim.
Vereceği watt değerini buradan ayarlayabiliyorsunuz, anladım.

Hocam sizden bir ricam daha olucak. Bu denediginiz oyunları acaba birde ultimate moduna alıp deneyebilirmisiniz?

Teşekkür ederim.

Vereceği watt değerini buradan ayarlayabiliyorsunuz, anladım.

Hocam sizden bir ricam daha olucak. Bu denediginiz oyunları acaba birde ultimate moduna alıp deneyebilirmisiniz?

Teşekkür ederim.
Ultimateye almak için yeniden başlatma istiyor bu yüzden biraz geç atıcam tekrar hatırlatırsanız çok iyi olur unutabilirim.

Tamamdir hocam teşekkür ederim.
20240525180245_1.jpg

Sorunu buldum...
1716649570876.png

Tekrardan düzenleyip deneyeceğim çok kafama takıldı bu.

Ekleme: Ne yaparsam yapayım 60W üstünü çektiremedim nasıl bir yol izlemeliyim hiç bilmiyorum. Yeni bir konu çekip çözüm arayacağım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı