80 bin TL sistem toplama

Bütçe
70.000-80.000
Ama hocam monitör dahil değil o yüzden bileşenleri biraz kıssaydınız keşke 3090 4K kartı olduğu için 80K'yı geçecektir.
2k monitör istiyormuş konu sahibi ondan üst seviye topladım.

2K oyunculuk için neden bu kadar yüksek bütçe anlayamadım doğrusu, 2K en yüksek ayarlarda 3070 Ti - 3080 dengeli bir sistem işinizi fazlasıyla görecektir paranız da cebinizde kalır. 144 Hz 2K iyi bir monitör de zaten 8-10 bin TL şuan , 50 bin civarı da 2K canavarı sistem rahat bulursunuz. Bunca bütçeyi 2K için mi ayırdınız ? Farklı bir işiniz var mı onu da belirtin derim, saf oyun amaçlı alınacak bir sistem ise bu bütçe 2K için gereksiz kalıyor.

2K oyunculuk için neden bu kadar yüksek bütçe anlayamadım doğrusu, 2K en yüksek ayarlarda 3070 Ti - 3080 dengeli bir sistem işinizi fazlasıyla görecektir paranız da cebinizde kalır. 144 Hz 2K iyi bir monitör de zaten 8-10 bin TL şuan , 50 bin civarı da 2K canavarı sistem rahat bulursunuz. Bunca bütçeyi 2K için mi ayırdınız ? Farklı bir işiniz var mı onu da belirtin derim, saf oyun amaçlı alınacak bir sistem ise bu bütçe 2K için gereksiz kalıyor.
Ben bu sistemi üzerinde yükseltme yapmadan 5-6 sene kullanma niyetindeyim

İşlemci;

Anakart;

RAM;

GPU;

SSD;

Kasa;

PSU;

Sıvı soğutucu;

4K Monitör;

@Sp1ll Hocam hepsi 69700 TL ediyor çoğu parça indirim de alın bence.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı