80 KB internet ile 4 GB dosya kaç saatte iner?

Yaklaşık 14 saat.

Edit: Bütün seviyesizler bu başlık altında toplanmış. Dalga geçenler, dört işlem yapmayı bilmeyenler ve nicesi. Burası Ali Baba'nın çiftliği değil.

4 GB, 4096 MB, bu da 4.194.304 KB eder. Saniyede 80 KB indirildiğine göre 52.428 saniyede veya 873 dakikada veya 14.30 saatte indirme biter.

Bu seviyeli arkadaş 80 Kbps altyapı verebilecek bir internetin kopma ihtimali ve kullanımda o 80 Kbps'nin dibe vurma ihtimalini hiç düşünmemiş galiba.

Edit: Seviyeli arkadaşlara selam olsun, SNR margin denen kelimeyi öğrenseler keşke.

Bu seviyeli arkadaş 80 Kbps altyapı verebilecek bir internetin kopma ihtimali ve kullanımda o 80 Kbps'nin dibe vurma ihtimalini hiç düşünmemiş galiba.

Edit: Seviyeli arkadaşlara selam olsun, SNR margin denen kelimeyi öğrenseler keşke.
Konuda herhangi bir kopmadan bahsedilmemiş. Metne bağlı kal. Kendi düşüncelerini serpiştirme.

Mümkünse 3. parti yazılım ile internet hızını 80 Kbps'ye sınırla, tarayıcının verdiği durma hataları, kesilme, kullanım zamanında 1Kbps olması vs. ben en kötü sonuçtan bahsettim.
Anladım, en iyisi sensin ama bu kadar şatafata gerek yok. Algoritma geliştirmiyoruz. Worst Caseler havada uçuşuyor. Bu bilgilerini soruyu soranla paylaş, bana laf yetiştireceğine.

Yeni konular

Geri
Yukarı