80 Mbps altyapı için ISS önerisi

bilalsasmazz

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar adresim 80 Mbps alıyor ve TurkNet kullanıyordum ama bu internet sağlayıcıların sürekli bir şekilde zam yapması artık canımı sıkmaya başladı. 170 TL biraz tuzlu geldi. Tamam belki 2023'te devreye girecek fakat şimdiden değiştirmeyi planlıyorum. Uygun fiyata internetkutusunu buldum 80 download veriyor fakat ping değerleri nedir bilmiyorum kullanan varsa ya da başka önerileriniz varsa söyler misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
TurkNet müşteri hizmetleriyle biraz önce görüştüm, Ağustos ayından itibaren Gigafiber harici kullanıcılara yansıyacak direkt olarak zam.

Bence yine de en iyisi TurkNet. Ping yok denecek kadar az. İnternet hızı da yeterli geliyor. Şu dönemde her şeye zam gelirken internete gelmesi de normal. Muhtemelen diğer operatörlerde en kısa zamanda zam yapacaklardır.

Arkadaşlar adresim 80 Mbps alıyor ve TurkNet kullanıyordum ama bu internet sağlayıcıların sürekli bir şekilde zam yapması artık canımı sıkmaya başladı. 170 TL biraz tuzlu geldi. Tamam belki 2023'te devreye girecek fakat şimdiden değiştirmeyi planlıyorum. Uygun fiyata internetkutusunu buldum 80 download veriyor fakat ping değerleri nedir bilmiyorum kullanan varsa ya da başka önerileriniz varsa söyler misiniz?

Hocam aynı durumdayız şu anda, alt yapı hızımız da aynı. Konuyu takipteyim, seçiminizi ve sebebini belirtirseniz sevinirim.

Netspeed öneririm, genelde böyle zamlar en son geliyor ona.

Davet kodu ile 10TL indirim sistemi var, benimki EET0MZ

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı