Alıcı 80+ Sertifikalı PSU

• Konuyu başlatan Hic
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 38
  • Görüntüleme 2B
Kargolarıyla gelen birlikte bana geliş fiyatları o şekildeydi hocam ondan dolayı söyledim.
Hocam sizin ödeyebileceğiniz son miktar nedir? Hangi şehirdesiniz?

Ben yeni Full Tower ve 1000 W Psu aldığım için bunlar boşa çıktı. Kenarda duracağına nakite çevirmek istiyorum.

Ankara'dayım ben. Ürünlerin garanti durumları nedir hocam?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaklaşık 20 ay daha garantileri mevcut yani. Sadece kasa için fiyatınız ne olur GET ilanıyla her şey dahil?

Yaklaşık 20 ay daha garantileri mevcut yani. Sadece kasa için fiyatınız ne olur GET ilanıyla herşey dahil?
İkisini ayrı ayrı vermek istemiyorum. Zaten bildiğiniz gibi kasanın kargosu çok yüksek tutuyor. İkisini bir alırsanız ben karşılayacağım kargoları.

Haklısınız hocam açıkcası duruma göre PSU sıfır modüler olanlarından alabilirim. Bu yüzden sormuştum. Karar sizin tabii ki de. Çünkü belki ileride Crossfire yapma olasılığım var tekrardan PSU değişimine gitmek istemem o yüzden.

Haklısınız hocam açıkcası duruma göre PSU sıfır modüler olanlarından alabilirim. Bu yüzden sormuştum. Karar sizin tabikide. Çünkü belki ileride Crossfire yapma olasılığım var tekrardan PSU değişimine gitmek istemem o yüzden.
Bu PSU CrossFire destekliyor. Kasaya 180 e bırakırım ama net 180 alırım hiç bir masrafa karışmam.

Psu da 180 toplamda 360 a bırakayım istersen.

İkisinin bana maliyeti mi 360 olucak kardeşim yoksa senin eline geçicek net miktar mı?

İkisinin bana maliyeti mi 360 olucak kardeşim yoksa senin eline geçicek net miktar mı?
Get'i sen karşıla kargoyu ben karşılarım. Get 20 lira civarı ya tutar ya tutmaz. Bu arada kasamın fotoğrafına bakabilirsen bak. Sanki modüler Psu gibi kablolama yapabilirsin. Hiç bir kirlilik gözükmüyor.

Kasayı zaten biliyorum da açıkcası kasadan yana şüphem olmaz malzeme içeriği tamsa, herhangi bir deforme yoksa tabi. Benim aklımı karıştıran PSU tarafı. Yurt dışından getirme olasılığım yüksek bu yüzden söylüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı