Alıcı 80+ Sertifikalı PSU

• Konuyu başlatan Hic
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 38
  • Görüntüleme 2B
Yurt dışından gelince garantisiz olduğunu eminim biliyorsunuzdur. Siz bilirsiniz benim son teklifim budur. Kargo bana ait Get size ait.

O konuda hakkında yanlışınız var hocam. İrtibat halinde olduğum konular oldu EVGA firmasıyla oradan biliyorum. Sadece ürününüzü Almanya'da bulunan servise gönderiyorsunuz ve yüksek ihtimalle sıfırı ile değiştirilip 1 hafta içerisinde size gönderiliyor. Süreç bu şekilde. Teklifinizi değerlendirip, bir kaç gün içerisinde dönüş yapsam olur mu?

O konuda hakkında yanlışınız var hocam. İrtibat halinde olduğum konular oldu EVGA firmasıyla oradan biliyorum. Sadece ürününüzü Almanya'da bulunan servise gönderiyorsunuz ve yüksek ihtimalle sıfırı ile değiştirilip 1 hafta içerisinde size gönderiliyor. Süreç bu şekilde. Teklifinizi değerlendirip, bir kaç gün içerisinde dönüş yapsam olur mu?
Tamam beklemedeyim. Almanya'ya kargo ücretini karşılamıyorlar benim bildiğim.

Hocam iki ürünüde daha uyguna ya da daha iyileri bu fiyata bulunaliyor. Bu yüzden sadece kasa için herşey dahil 180 TL olarak düşünürseniz alım yapabilirim. Yoksa teşekkür ederim.

Hocam iki ürünüde daha uyguna ya da daha iyileri bu fiyata bulunaliyor. Bu yüzden sadece kasa için herşey dahil 180 TL olarak düşünürseniz alım yapabilirim. Yoksa teşekkür ederim.
Benim elime 180 lira geçecekse vereyim. Kargo ücreti 5,90 Get masrafı 18 TL. Siz karşılayın yoksa kalsın. Burada bilgisayarcılar zaten 160 lira veriyor.

Tamam o zaman kalsın. Benim teklifim bu yönde sıfır jelatinli şekilde kutuyu ilk kendim açacağım şekilde 190-200 TL satanlar mevcut zaten.

Piyasayı bilmeden yorum yapanlara sadece gülüyorum. Gidin araştırın karşıma öyle gelin. Ben sana ispat ederim. Komiksiniz gerçekten.

Piyasayı bilmeden yorum yapanlara sadece gülüyorum. Gidin araştırın karşıma öyle gelin. Ben sana ispat ederim. Komiksiniz gerçekten.
Ne piyasaymış arkadaş. Bizde çıktık dolaştık her yerde aynı fiyatlar var. Siz bit pazarından mı araştırdınız ne yaptınız ben alamadım.

Ben fiyatı 170 lira olarak revize ediyorum. İkinci elde durumu bu.

Ürünün sıfırı kargo hariç 250 TL zaten.

Sıfırdan farksız kutulu faturalı az kullanılmış ürün.

Donanımhaber forumunu dolaşabilirsin. Güç kaynağı için örnek vereyim ben zaten onu almam ama Corsair VS650 modeli 1 ay kullanılmamış bile tüm kutu içeriği ve garantisi mevcut olarak 165 TL olarak satıldı. Kasalarda aynı şekilde, Zalman Z11 şuan 150 TL fakat alıcısı yok, durum bu şekilde yani.

Ben her şey dahil son olarak vereceğim fiyatı açıkladım ustam. @Recaizade Mahmut Efendi

Geri
Yukarı