80 TL internet servisi önerisi

işe ilk önce oturduğun konuttan o bina girişine kadar giden kablolara bak bakıyım bir hasar kopma gerilme durumu bantlama durumu falan var mı diye.

baktım max 64mpbs hız alabılyormusum

Sanırırım çağrı merkezinden arandın. Eğer öyleyse o kişi bina girişine kadar gelen kablonun verdiği maksimum hızı söyledi sanırım. Benim kast ettiğim fiziki olarak evindeki modemin dsl kablosunu takip ederek eğer ev telefonu varsa onun dsl çıkışı interneti taşıyan kablo odur çünkü, işte o kabloyu ankastreye kadar inceleyebilirsen iyi olur düşük hızın sebebi muhtemel 20 Mpbs destekleyen kablodur veya hasar almıştır adamlarda hızını sabitlemiş olabilir. Belkide TTkom ekiplerine kayıt açtırarak kablo yenilenmesini iste cat6 falan takıyorlar nakil işlemi diye geçiyor işlem 30 lira gibi bir ücreti vardı sanırım tam emin değilim.

Sanırırım çağrı merkezinden arandın. Eğer öyleyse o kişi bina girişine kadar gelen kablonun verdiği maksimum hızı söyledi sanırım. Benim kast ettiğim fiziki olarak evindeki modemin dsl kablosunu takip ederek eğer ev telefonu varsa onun dsl çıkışı interneti taşıyan kablo odur çünkü, işte o kabloyu ankastreye kadar inceleyebilirsen iyi olur düşük hızın sebebi muhtemel 20 Mpbs destekleyen kablodur veya hasar almıştır adamlarda hızını sabitlemiş olabilir. Belkide TTkom ekiplerine kayıt açtırarak kablo yenilenmesini iste cat6 falan takıyorlar nakil işlemi diye geçiyor işlem 30 lira gibi bir ücreti vardı sanırım tam emin değilim.
yok siteden bakmıştım internetimizi telefon kablosuyla taktık zaten kalın siyah bir kablo ?

Ya Türknet'ten AKK'siz internet almanı ya da 31.12.2018 tarihine sabretmeni öneririm. Şimdi herhangi bir firmadan AKK'li sözleşmesi yaparsan sözleşme bitene kadar AKK'li internet kullanmaya devam edeceksin. 31.12.2018 tarihinde AKK bütün firmalarda Bilgi Teknolojileri Kurumu tarafından kaldırılıyor. O tarihten sonra AKK'siz internet paketleri satılacak.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı