80 TL Minecraft için hosting önerisi

Mrboot

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, arkadaşlarımla oynadığımız bir Aternos sunucusu var fakat sizinde bildiğiniz üzere lag çok büyük bir problem oluyor ve redstone sistemleri yapamıyoruz bende fiyatına göre kaliteli hizmet veren bir hosting servisinden sunucu kiralamayı düşünüyorum. Aylık 70 80 liradan fazla olmaması çok iyi olur bazı forumlarda gördüğüm kadarıyla illa Minecraft hostingi olmaları gerekmiyor VDS host diye bir şey gördüm sanırım ondan da oluyor fakat bu konuda çok bilgim olmadaığı için buraya sorayım dedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, arkadaşlarımla oynadığımız bir Aternos sunucusu var fakat sizinde bildiğiniz üzere lag çok büyük bir problem oluyor ve redstone sistemleri yapamıyoruz bende fiyatına göre kaliteli hizmet veren bir hosting servisinden sunucu kiralamayı düşünüyorum. Aylık 70 80 liradan fazla olmaması çok iyi olur bazı forumlarda gördüğüm kadarıyla illa Minecraft hostingi olmaları gerekmiyor VDS host diye bir şey gördüm sanırım ondan da oluyor fakat bu konuda çok bilgim olmadaığı için buraya sorayım dedim.

VDS sunucu ile oluyor ama uğraştırıcı hazır Minecraft sunucu satan bir yerden alırsan çok iyi olur.

Merhaba arkadaşlar, arkadaşlarımla oynadığımız bir Aternos sunucusu var fakat sizinde bildiğiniz üzere lag çok büyük bir problem oluyor ve.

Redstone sistemleri yapamıyoruz bende fiyatına göre kaliteli hizmet veren bir hosting servisinden sunucu kiralamayı düşünüyorum. Aylık 70 80 liradan fazla olmaması çok iyi olur bazı forumlarda gördüğüm kadarıyla illa Minecraft hostingi olmaları gerekmiyor VDS host diye bir şey gördüm sanırım ondan da oluyor fakat bu konuda çok bilgim olmadaığı için buraya sorayım dedim.

Benim tandığım bir arkadaş var kendisi bu işlerle uğraşıyordu ama şu aralar teslim yapmıyorlarmış maalesef.

Son düzenleme:
Yâni sürümü ve oyuncu sayısını da belirtirsen fena olmaz..

Rabisu olabilir.

Rabisu olabilir.

Kanka 4 GB RAM'de sıkıntı olmaz değil mi? Mob farmları falan yapmayı düşünüyorum büyük.

VDS sunucu ile oluyor ama uğraştırıcı hazır Minecraft sunucu satan bir yerden alırsan çok iyi olur.

Tavsiyem Kayizer'den VDS alman. Hem daha ucuza gelir.

kayizer.com

En Uygun Fiyatlar İle VDS Sunucu Kiralama - KAYIZER

15TL/ay başlayan fiyatlar ile sanal sunucu sahibi olun. Piyasanın liderinden en kaliteli sanal sunucu hizmetini en uygun fiyatlar ile elde edin.
kayizer.com
VDS sunucular çok uyguna geliyor bu işi öğrenebileceğim bir yer var mıdır acaba dostum?

Kanka 4 GB RAM'de sıkıntı olmaz değil mi mob farmları falan yapmayı düşünüyorum büyük.

kayizer.com

15TL/ay başlayan fiyatlar ile sanal sunucu sahibi olun. Piyasanın liderinden en kaliteli sanal sunucu hizmetini en uygun fiyatlar ile elde edin.
kayizer.com

VDS sunucular çok uyguna geliyor bu işi öğrenebileceğim bir yer var mıdır acaba dostum?

VDS'den öte Minecraft sunucuları da çok uygun hocam. 6 GB RAM iş görür gibi, 55 lira aylık.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kanka 4 GB RAM'de sıkıntı olmaz değil mi mob farmları falan yapmayı düşünüyorum büyük

kayizer.com

15TL/ay Başlayan fiyatlar ile sanal sunucu sahibi olun. Piyasanın liderinden en kaliteli sanal sunucu hizmetini en uygun fiyatlar ile elde edin.
kayizer.com

VDS'den öte Minecraft sunucuları da çok uygun hocam 6 GB RAM iş görür gibi 55 lira aylık

Bu nasıl bir reklamdır bari başka hesaptan kendine yaz?

Geri
Yukarı