80 TL olmuşken Final Fantasy XV alınır mı?

İşlemci: Intel(r) Core(tm) i5-10300H
16 GB RAM.
Ekran kartım: 1650 Ti.

İşlemcim Turbo ile 4.5 GHz'ye çıkıyor sanırsam. Hangi grafikte oynarım?
Orta ayarlarda 60-70'in altına düşmezsin belki bazı ayarları da yükseğe çekebilirsin ama bazı yerlerde (senin sisteminle alakası yok) 30 fps ye kadar düşüşler var ona göre ayarlarsın ayarları.
Ayarlar en düşükteyken bile grafikler gayet güzel bu arada.

Herkese merhaba... RPG oyunlarına özel bir ilgim var. Jrpg tarzı da tam olarak oynamasamda (PS 1 ve 2 zamanlarında oynardım)sevdiğim oyunlara sahip bir tür. Durum böyleyken; sizce Final Fantasy XV Windows Edition Steam'de 80 TL indirimde olup düşmüşken alınır mı? Sizin tercihiniz ne olur?

Oyuna büyük ilgin varsa alınır. Yoksa birden fazla RPG oyunu oynayacaksan Xbox Game Pass var aylik 30 TL onu alıp oradan oynamak daha mantıklı bana göre. Oyun listesine girip bakabilirsin.

Orta ayarlarda 60-70'in altına düşmezsin belki bazı ayarları da yükseğe çekebilirsin ama bazı yerlerde (senin sisteminle alakası yok) 30 FPS'ye kadar düşüşler var ona göre ayarlarsın ayarları.
Ayarlar en düşükteyken bile grafikler gayet güzel bu arada.

Ben gerçekten anlamıyorum bu bütün Square Enix oyunlarında FPS düşüşleri oluyor. NieR'lerin hepsini oynadım hepsinde vardı.

Ben gerçekten anlamıyorum bu bütün Square Enix oyunlarında FPS düşüşleri oluyor. NieR'lerin hepsini oynadım hepsinde vardı.
Bundaki fps düşüşü diğer oyunlardaki gibi değil. Spoiler gibi olmasın ama hikayenin ilerleyen bölümlerinde bi şehre gitmeniz gerekiyo bu düşüş sadece orda oluyo. Oraya gitmekten kaçınamıyosun ve çok fazla insan ve bina olduğu için fps düşüyor. Oyunun geneli açık dünyada geçtiği için başka bi yerde düşüş çok nadir oluyo ama bu kadar absürt bi düşüş olmuyo.

Yeni konular

Geri
Yukarı