80 TL Oyun/Müzik için kulak içi kulaklık önerisi

Bir bakın derim memnun olan da var olmayan da.

80 TL'ye kadar fiyat performans olan kulak içi kulaklık önerebilir misiniz?

A101'lerdeki 1405bk öneririm sesi fiyatına göre oldukça kaliteli.
Süpermarketlerinde de bulunuyor. (varsa)

Şöyle bir şey gördüm. KYK bursumdan biraz bütçeme ekleyerek bunu alırsam memnun kalır mıyım?

ciceksepeti.com/redmi-airdots-tws-bluetooth-5.0-kulaklik-kc6551449?v=1515298307&ref=Cimri&utm_source=Cimri&utm_medium=Cimri&utm_campaign=Cimri-fiyat-karsilastirma

3-4 yıl önce BİM'den almıştım 40 TL'ye sesi çok iyi param olsa alırım dediğim model beni 3 yıl taşıdı bu kral.
Şöyle bir şey gördüm. Kyk bursumdan biraz bütçeme ekleyerek bunu alırsam memnun kalır mıyım?

ciceksepeti.com/redmi-airdots-tws-bluetooth-5.0-kulaklik-kc6551449?v=1515298307&ref=Cimri&utm_source=Cimri&utm_medium=Cimri&utm_campaign=Cimri-fiyat-karsilastirma

Hayır onun yerine Airdots 2 alınır.

Şöyle bir şey gördüm. KYK bursumdan biraz bütçeme ekleyerek bunu alırsam memnun kalır mıyım?

Airdots çok kaliteli değil hocam ve çakmaları var.

Qkz DM7 alabilirsin aleixrpesten 60 TL'lik kuponla 2 TL verirsin vergide 20 TL çok ucuza gelir videosunu buraya bırakıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı