80 TL Wi-Fi USB adaptör önerisi

WhoneX

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Grafik ve Web Tasarım
Merhabalar yaklaşık 2-3 metre ilerimde arada 1 duvar olan Wi-Fi ile bağlantı kurmak için adaptör alacağım. İnternet hızım 35 mgbt/sn. En az 20-25 arası almak istiyorum bütçem ise 80 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendi kullandığım ürünü önerebilirim. Markasız ama iyi iş çıkartıyor. Linux'da kurulum yapmadan çalıştı. Fiyatı kargoyla beraber 44 TL. Çekim gücü ise fena değil. Yaklaşık 7 metre mesafeden 3 tık çekiyor. Ben internet hızımın tamamından faydalanabiliyorum. Hızım 14 MBps.

Kendi kullandığım ürünü önerebilirim. Markasız ama iyi iş çıkartıyor. Linux'da kurulum yapmadan çalıştı. Fiyatı kargoyla beraber 44 TL. Çekim gücü ise fena değil. Yaklaşık 7 metre mesafeden 3 tık çekiyor. Ben internet hızımın tamamından faydalanabiliyorum. Hızım 14 MBps.

arada duvar varmı?

Arada duvar var mı?
Var ama modemin yanında kapı da var. 2-3 metre gibi bir mesafede sorun olacağını hiç sanmıyorum.

Duvar ne kadar kalın ben bilemem. Çok kalınsa sorun çıkarabilir. Telefonunun o yerden sinyali nasıl. Mükemmel ise sorun olmaz. Bu ürünün çekim performansı telefonumdan biraz düşük.

Yeni konular

Geri
Yukarı