80 TL'ye arkadaşlarla oynanacak oyun önerisi

Steam üzerinden önerilen tüm oyunlar kütüphanede mevcut ve hepsini de en az bir kere tattık. Sanırım 80 TL'ye alınabilecek en iyi oyun Squad gibi duruyor.

Arkadaşımla beraber 80 TL bir bütçe koyduk şimdilik ve oyun satın alacağız. Squad'ı düşündük 80 lira için fakat 80 liraya daha da eğleneceğimiz bir oyun var mıdır bilmek isteriz. Şu anda karar Squad yönünde, Squad'ın çok gerçekçi ve iyi bir oyun olduğunu biliyorum bu yüzden Squad'ı tercih ettim, fakat yine de bu parayla daha iyisi alınabilir mi bilmek ister.

Sistemim günümüz oyunlarını oynatacak kadar iyi, sistem özellikleri konusunda sıkıntı yaşamam.
Titan Quest olabilir mi? Diablo tarzını seviyorsanız tavsiye ederim. Ben tek başıma başlamıştım daha sonra arkadaşlarımda görmüştü nasıl olduysa bir anda 8 kişi toplanıp oyunu 2 hafta aralıksız oynadık :)

Hocam konudan bağımsız ama discordunuzu verebilir misiniz bende oyun arkadaşı arıyorum isterseniz birlikte oynayalım.

Bilgisayarım çoğu oyunu kaldırmıyor, neler oynarsınız? Xbox Series S üzerinden gelebilirim.

Steam üzerinden önerilen tüm oyunlar kütüphanede mevcut ve hepsini de en az bir kere tattık. Sanırım 80 TL'ye alınabilecek en iyi oyun Squad gibi duruyor.

Cidden mükemmel bir oyunmuş Squad şimdi baktımda, keşke bilgisayarım kaldırsa bir de 2 3 arkadaşım olsa...

Bilgisayarım çoğu oyunu kaldırmıyor, neler oynarsınız? Xbox Series S üzerinden gelebilirim.

Cidden mükemmel bir oyunmuş Squad şimdi baktımda, keşke bilgisayarım kaldırsa bir de 2 3 arkadaşım olsa...
Oynadığın herhangi bir oyunu oynayabilirim pahalı olmayacak şekilde ve gamepassim var gamepassteki her oyuna da gelebilirim. Ayrıca squadı bende almayı düşünüyorum indirime girince istiyorsanız onu da oynayabiliriz kaldırıyorsa bilgisayarınız bir şekil.

Oynadığın herhangi bir oyunu oynayabilirim pahalı olmayacak şekilde ve Game Pass'im var Game Pass'teki her oyuna da gelebilirim. Ayrıca Squad'ı bende almayı düşünüyorum indirime girince istiyorsanız onu da oynayabiliriz kaldırıyorsa bilgisayarınız bir şekil.

MX130 sistem kaldırmaz, buradan konuşmayalım, Ethem#7708 Discord ekleyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı