80 TL’ye Wi-Fi adaptörü önerisi

MANSORYN

Hectopat
Daha fazla  
Ortalama 80 TL olacak Wi-Fi adaptörü, USB ile bilgisayara bağlayacağım. Fiyat aralığından yukarıda öneriniz varsa değerlendirebilirim.

Hocam halihazırda kullandığım ürün WN727N. Bir problem yaşamadım. WN725N bunu da staj bilgisayarımda kullanıyorum gayet iyi. 300 Mbps modelleri şu anda 110 TL civarında bütçenize göre en iyileri bunlar olabilir kanımca.

Peki bu bilgisayarın ekran kartının yanına takılanları var onlar nasıldır USB olandan daha mı iyidir?

Onlar usb olanlara göre daha iyi bence, en azından anakarta taktığım daha iyi çekiyordu ve ısınması falanda usbye göre az olur bence
Peki bunlar oyunlarda daha fazla ping olmasına yol açar mı? Kablolu bağlantıda 25-30 ping alıyorum Xiaomi routerı kullanıyoruz bilgisayarla arasında 6 metre olacak.
Bir de bu dBi değeri var fazla olsa daha mı iyidir az olsa mı?

Son düzenleme:
Peki bunlar oyunlarda daha fazla ping olmasına yol açar mı? Kablolu bağlantıda 25-30 ping alıyorum Xiaomi routerı kullanıyoruz bilgisayarla arasında 6 metre olacak.

Pek bir fark olacağını zannetmiyorum en fazla 40'a çıkar ping. 10-15 ping de profesyonel düzeyde olmadığınız sürece sizin için çok büyük fark yaratmayacaktır.

Benim bildiğim dbi antenin çekme gücünün değeri, o ne kadar fazla olursa o kadar iyi bence, zaten sanıyorsam fiyatlarda ona göre artıyor bakabilirsin :)

Yeni konular

Geri
Yukarı