800-1000₺ arasında klavye ve mouse önerisi

Bütçe
800
Hocam ben de maximum 1000 TL bütçeyle bir kulaklık arıyorum, daha önce hiç kulaküstü kullanmadım, biriktirdiğim parayla alacağım, hem oyunda hem müzikte güzel ve tatmin edici bir performans verebilecek bir ürün önerme şansınız olur mu ? Sağlıcakla..

Konu sahibinden özür diliyorum DM yoluyla ulaşamadığım için sordum arkadaşa..
Yeni konu aç, burda sormana gerek yok.

Hocam ben de maximum 1000 TL bütçeyle bir kulaklık arıyorum, daha önce hiç kulaküstü kullanmadım, biriktirdiğim parayla alacağım, hem oyunda hem müzikte güzel ve tatmin edici bir performans verebilecek bir ürün önerme şansınız olur mu? Sağlıcakla.

Konu sahibinden özür diliyorum DM yoluyla ulaşamadığım için sordum arkadaşa.

HyperX Cloud Alpha veya Arctis 5 alırdım ben olsam. Bence Arctis serisinin Premium sınıfı olmasa da en gözde kulaklığı Arctis 5.

Bütçeni aşıyor Cherry MX Red istiyorsan. Bu bütçede hep Blue Cherry, brown veya kailh box var benim bildiğim. Yurtdışından getirtirsen sığdırabilirsin belki.

Oetumu redragon, oetumu Cooler Master'da var.
Yeni konu aç, burada sormana gerek yok.

Rehberime bak demeyi unuttunuz 😁.

Hocam ben de maximum 1000 TL bütçeyle bir kulaklık arıyorum, daha önce hiç kulaküstü kullanmadım, biriktirdiğim parayla alacağım, hem oyunda hem müzikte güzel ve tatmin edici bir performans verebilecek bir ürün önerme şansınız olur mu ? Sağlıcakla..

Konu sahibinden özür diliyorum DM yoluyla ulaşamadığım için sordum arkadaşa..
Müzik olarak performans istiyorsanız Arctis 5 düşünebilirsiniz.

Ama Engine desteği var.
Yazılımı var diye daha iyi mi oldu şimdi? Oradaki çoğu ayarı kullanmazsın.
Tabii Arctis serisine özel ilgim de var ama bunu saymazsak bence yine Arctis
HyperX Stinger Arctis 5'ten f/p olarak çok daha iyi ve bazı yönleri Arctis'i eziyor. Ses performansı olarak ikisi de iyi değil ama aralarında fark bile yok.

550 TL HyperX Stinger ve 950 TL Arctis 5. 960 TL'de GSP 300 olduğunu düşünürsek Arctis 5 almak delilik olurdu herhalde.

Yazılımı var diye daha iyi mi oldu şimdi? Oradaki çoğu ayarı kullanmazsın.

HyperX Stinger Arctis 5'ten F/P olarak çok daha iyi ve bazı yönleri Arctis'i eziyor. Ses performansı olarak ikisi de iyi değil ama aralarında fark bile yok.

550 TL HyperX Stinger ve 950 TL Arctis 5. 960 TL'de GSP 300 olduğunu düşünürsek Arctis 5 almak delilik olurdu herhalde.

Aslında sadece yazılım olduğu için değil.
Tamam kabul ediyorum Arctis 3 ve sonrasında Arctis fanboyu olabilirim.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı