800-1000 TL akıllı saat önerisi

68055

Hectopat
Makaleler
1
Bütçem 800 1000 arası 100 TL bile artamaz. Özellik olarak olabilirse çağrı yanıtlama olmasını istiyorum.
Ama kesin isteğim kasmayan akıcı bir ekran. Çağrı yanıtlama olsa düşünmeden Haylou RS4 alacaktım ama ne yazık ki yok. İçinde zaten standart olan kalp sensörü vs olacağını düşünüyorum. Bir de ekranı çevirince uyandırma olur ise çok güzel olur.

Xiaomi mi Watch Lite önerebilirim 750 bandında kasmayan akıcı bir ekrana sahip 6 aydır kullandığım bir ürün şahsen + - kısmına girmiyeceğim size tavsiyem kaçırmamanız istediğiniz özelliklere uygun ve F/P ürünü diyebilirim. kordonun cihaza bağlandığı kısımda hiç esneme payı yok biraz narin davranmak gerekiyor. İncelemek isterseniz Link: Xiaomi Mi Watch Lite Akıllı Saat Black GPS Siyah Bluetooth 41 mm Fiyatı - Trendyol

Xiaomi Mi Watch Lite önerebilirim 750 bandında kasmayan akıcı bir ekrana sahip 6 aydır kullandığım bir ürün şahsen + - kısmına girmiyeceğim size tavsiyem kaçırmamanız istediğiniz özelliklere uygun ve F/P ürünü diyebilirim. kordonun cihaza bağlandığı kısımda hiç esneme payı yok biraz narin davranmak gerekiyor. incelemek isterseniz link: Xiaomi Mi Watch Lite Akıllı Saat Black GPS Siyah Bluetooth 41 mm Fiyatı - Trendyol

Hocam acaba mikrofonu var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı