800 - 1000 TL'ye FC24 için gamepad önerisi

bymfw4

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı: NVIDIA Geforce GTX 1650 Ti ---- İşlemci: AMD Ryzen 5 4600H ---- RAM: 16 GB ---- Kulaklık: Razer Blackshark V2 ---- Mouse: VXE Dragonfly R1 Pro
Merhaba... Anlık bir sinir sonucu yaklaşık 1 yıldır kullandığım MediaMarkt'tan 600 küsur liraya aldığım kolu yere atarak kırdım. Gayet memnundum aslında, sadece titreşimi nedense çalışmıyordu. Kol ile neredeyse hep FC24 oynuyorum diyebilirim, çok çok nadir Forza Horizon girerim belki. 800 - 1000 TL civarı kol önerebilir misiniz, tekrar bu koldan mı alayım yoksa?

Kullanıyorum ve memnunum.

Aşırı memnunuz. :D Ciddi mana da fiyatını fazlasıyla hak eden bir model. Şiddetle tavsiye ederim. Ortalama 10 günde geliyor.

200 TL daha artıp Ultimate C almanızı öneririm.

Yeni hesap kuponu ile 1196 TL tutuyor. Şahsi olarak kullanıyorum sorularını alabilirim.

Kullanıyorum ve memnunum.
Banggood'dan hiç alışveriş yapmadım nasıl oluyor adımlar, daha doğrusu yurtdışından hiç alışveriş yapmadım, gümrük vs. hiç bilgim yok.

Bluetooth ile bağlanıyor mu, laptopta boş USB portu kalmadı neredeyse, soğutucuyu çıkarmam lazım.

Ben şimdiye kadar full eski sol analog tipi PS kolu kullandım, sol analog üstte ya bunda, alışabilir miyim?

Titreşim var mı?

Eksileri artıları neler?

Banggood'dan hiç alışveriş yapmadım nasıl oluyor adımlar, daha doğrusu yurt dışından hiç alışveriş yapmadım, gümrük vs. hiç bilgim yok.

Bluetooth ile bağlanıyor mu, laptopta boş USB portu kalmadı neredeyse, soğutucuyu çıkarmam lazım.

Ben şimdiye kadar Full eski sol analog tipi PS kolu kullandım, sol analog üstte ya bunda, alışabilir miyim?

Titreşim var mı?

Eksileri artıları neler?

Bir eksisine denk gelmedim Kaan hocamla da konuştuk bir eksisi yok bu fiyattaki bir kola göre. Titreşim çok tatmin edecek seviye de var. Bluetooth ile değil yanında gelen ufacık bir USB dongle ile bağlıyorsunuz. Trendyol'dan sipariş verir gibi düşünün. Adresinizi ve kimlik bilgilerinizi doğru girin yeter.

Bende 10 Nisan gibi sipariş ettim ve hayatımda ilk kez yurt dışından alışveriş yapmış oldum. Aşırı derecede memnun kaldım. Kutusunda hasar bile yoktu. PTT yurtiçinde hasarlı getirdiği kargolardan daha temizdi. :D

Dead zone modu açık iken %5-7 arası kapalı iken %7-9 arası kullanım sunuyor. Bu fiyattaki bir kol için mükemmel değerler.

Malzeme kalitesi olarak da bayağı başarılı diyebilirim. Başka sorunuz var mı?

Bir eksisine denk gelmedim. Titreşim çok tatmin edecek seviye de var. Bluetooth ile değil yanında gelen ufacık bir USB dongle ile bağlıyorsunuz. Trendyol'dan sipariş verir gibi düşünün. Adresinizi ve kimlik bilgilerinizi doğru girin yeter.

Bende 10 nisan gibi sipariş ettim ve hayatımda ilk kez yurtdışından alışveriş yapmış oldum. Aşırı derecede memnun kaldım. Kutusunda hasar bile yoktu.

Dead zone modu açık iken %5-7 arası kapalı iken %7-9 arası kullanım sunuyor. Bu fiyattaki bir kol için mükemmel değerler.

Malzeme kalitesi olarak da baya başarılı diyebilirim. Başka sorunuz var mı?
Hem bluetooth hem dongle ile bağlanmıyor değil mi, sadece dongle?

Bu kısmı anlamadım.

Sadece dongle evet. @Endless Kaan

Ölü bölge testi oluyor ya dostum. Sunduğu performansı söyledim.
Anladım, kolu yönetmek için program vs. var mı? Direkt takıp kullanıyor muyuz? İnceleme videosu, linki varsa atabilir misiniz? Bir de dediğim gibi ben şimdiye kadar full eski sol analog tipi PS kolu kullandım, sol analog üstte ya bunda, alışabilir miyim, FC24'de zorluk çıkarmaz değil mi?

Anladım, kolu yönetmek için program vs. var mı? Direkt takıp kullanıyor muyuz? İnceleme videosu, linki varsa atabilir misiniz? Bir de dediğim gibi ben şimdiye kadar full eski sol analog tipi PS kolu kullandım, sol analog üstte ya bunda, alışabilir miyim, FC24'de zorluk çıkarmaz değil mi?
Program yok, tak kullan şeklinde çalışıyor. Alışırsın, çıkarmaz.

Geri
Yukarı