800-1100 TL R5 5600 için soğutucu önerisi

sppoody

Hectopat
Arkadaşlar, işlemcim Ryzen 5 5600 ve stok soğutucu ile Witcher 3'te Ultra ayarlarda 85 dereceyi gördü. Bu yüzden kule tipi soğutucu almak istiyorum.

Aklımda olan soğutucular şu şekilde;

SE 224 XTS mini'nin fiyatına göre diğer 2 daha uygun fiyatlı soğutucudan fazla bir farkı olmayacaksa ilk 2 linkteki soğutuculardan hangisini almamı önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, işlemcim Ryzen 5 5600 ve stok soğutucu ile Witcher 3'te Ultra ayarlarda 85 dereceyi gördü. Bu yüzden kule tipi soğutucu almak istiyorum.

Aklımda olan soğutucular şu şekilde;

SE 224 XTS Mini'nin fiyatına göre diğer 2 daha uygun fiyatlı soğutucudan fazla bir farkı olmayacaksa ilk 2 linkteki soğutuculardan hangisini almamı önerirsiniz?

Ben T6 Ultra kullanıyorum, pek en yüksek grafiklerde oyun test etmedim ama PUBG orta yüksek karışık grafiklerde 65-70 civarında geziyordu. Genel olarak ise ne zaman baksam oyunlarda 65 civarında dolaşıyor. Almadan önce de forumlarda gördüğüm kadarıyla fiyatına göre önerilen bir soğutucu. Fakat termal macununda etkisi var soğutma performansına, ben Thermal Grizzly Kryonaut kullanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı