800-850 TL ekran kartı önerisi

Cihan Deniz

Hectopat
Öncelikle merhaba. Sistemime ekran kartı alacağım fakat bu işlerden hiç anlamam bir sorayım dedim. Bütçem 800 850 civarı aklımda GTX 1050 2 GB RX 570 GT 1030 GTX 750 Ti var ama RX 570 2. el olacağı için en arka planda duruyor benim için.
Sistem özeliklerim.
Işlemci: AMD X4 845.

RAM: 8 GB.

Anakart: FM2+

PSU kaç Watt olduğunu bilmiyorum, onu baktıracağım. Ön planda GT 1030 ve 750 Ti var aklımda. Siz bana ne önerisiniz? Ben size bıraktım.

İyi günler.

Dostum o ekran kartlarına sıfır dahi olsa o fiyatları vermeni önermem. Deneyerek 570/580 alınabilir. GTX 750ti/GT 1030 artık yetersiz gelecektir. Kaldı ki bu ekran kartları bu fiyatları hak etmiyor.

Öncelikle merhaba. Sistemime ekran kartı alacağım fakat bu işlerden hiç anlamam bir sorayım dedim. Bütçem 800 850 civarı aklımda GTX 1050 2 GB RX 570 GT 1030 GTX 750 Ti var ama RX 570 2. el olacağı için en arka planda duruyor benim için.
Sistem özeliklerim.
Işlemci: AMD X4 845.

RAM: 8 GB.

Anakart: FM2+

PSU kaç Watt olduğunu bilmiyorum, onu baktıracağım. Ön planda GT 1030 ve 750 Ti var aklımda. Siz bana ne önerisiniz? Ben size bıraktım.

İyi günler.

Bence RX 570 alın ancak mining ekran kartlarına dikkat edin bu kart gibi.

Bence RX 570 alın ancak mining ekran kartlarına dikkat edin bu kart gibi.
2. Elleri çok fazla kullaniliyomuş ömürleri nerdeyse bitti o yüzden alma diyolar bi de mining yapılmadı diyor fakat yapmış da olabilur ondan korkuyorum
2.el 1050 ti/ r9 280 alabilirsiniz.
Teşşekürler

2. Elleri çok fazla kullaniliyormuş ömürleri neredeyse bitti o yüzden alma diyorlar bir de mining yapılmadı diyor fakat yapmış da olabilur ondan korkuyorum

Teşekkürler

Satıcıdan test yapıp video isteyebilirsiniz ya da güvenilir satıcılardan alışveriş yapabilirsiniz ama tabii ki sizin kararınız.

RX serisi alırsan 2.elde çok fazla tehlike olasılığı var. Ama 1050 ti ve R9 280/280X modellerinde bunu ufacık bir araştırma sonrasında yaşamazsın. Bu arada n11'den değil de letgo/sahibinden tarzı yerlerden de bakabilirsin.

Mining yapılmış RX serisine karşı fazla ön yargı olduğu için şunları söylemek istiyorum. 1 RX 570 1 tane de RX 470 kullanmış biri olarak ikisinde de problem yaşamadım. Furmark açıkken GPU Z üzerinden değerleri kontrol ederseniz ve bu şekilde alırsanız problem yaşama riskini minimuma indirirsiniz. Ayrıca kart mining'de kullanıldı diye tamamiyle bitti tükendi gibi bir konu söz konusu değil. Ne kartlar gördüm son kullanıcı kullanıp da benim mining yapılmış kartımın değerlerine ulaşamayan. Şans meselesi öncelikle sonrası da sizin tedbiriniz.
Mesela bunun gibi videoları izleyip dediklerimi anlayabilirsiniz:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Mining yapılmış RX serisine karşı fazla ön yargı olduğu için şunları söylemek istiyorum. 1 RX 570 1 tane de RX 470 kullanmış biri olarak ikisinde de problem yaşamadım. Furmark açıkken GPU Z üzerinden değerleri kontrol ederseniz ve bu şekilde alırsanız problem yaşama riskini minimuma indirirsiniz. Ayrıca kart mining'de kullanıldı diye tamamiyle bitti tükendi gibi bir konu söz konusu değil. Ne kartlar gördüm son kullanıcı kullanıp da benim mining yapılmış kartımın değerlerine ulaşamayan. Şans meselesi öncelikle sonrası da sizin tedbiriniz.
Mesela bunun gibi videoları izleyip dediklerimi anlayabilirsiniz:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Çok teşşekür ederim peki sizin benim islemcime en çok önerdiğiniz ekran kartı nedir
RX serisi alırsan 2.elde çok fazla tehlike olasılığı var. Ama 1050 ti ve R9 280/280X modellerinde bunu ufacık bir araştırma sonrasında yaşamazsın. Bu arada n11'den değil de letgo/sahibinden tarzı yerlerden de bakabilirsin.
Teşsekür ederim

Geri
Yukarı