800-900 TL Ekran Kartı Önerisi

"Nanokatalog" güvenli midir?

LG-D855 cihazımdan Technopat Sosyal mobil uygulaması kullanılarak gönderildi.
Stoktan hızlı gönderi yazsa bile alma. Ben kendim sistem topladım ve işlemci olmadığını 1 ay sonra ancak gelebileceğini satın aldıktan 5 dk sonra söylediler. Eğer bir şey alacaksan kesinlikle mağazalarından elden gidip al. Diğer türlü tavsiye etmem

SM-G920F cihazımdan Technopat Sosyal mobil uygulaması kullanılarak gönderildi.

970 almanızı önermem. Çok ısınma problemi olan bir kart ve bu Nvidia tarafından bile kabullenildi. Ayrıca birde 970'de 3.5 + 0.5 GB sorunu da var. Bence de GTX 1050 Ti en mantıklı seçim.

Uzun süredir GTX 970 kullanıyorum. Kartın 70 dereceyi geçtiğini görmedim. Gayet serin ve stabil çalışıyor. Afterburner ile O.C yaptığım halde. 1050Ti yerine gayet alınabilir bir kart. Çok daha güçlü bir kart.

iPhone cihazımdan Technopat Sosyal mobil uygulaması kullanılarak gönderildi.

Uzun süredir GTX 970 kullanıyorum. Kartın 70 dereceyi geçtiğini görmedim. Gayet serin ve stabil çalışıyor. Afterburner ile O.C yaptığım halde. 1050Ti yerine gayet alınabilir bir kart. Çok daha güçlü bir kart.

iPhone cihazımdan Technopat Sosyal mobil uygulaması kullanılarak gönderildi.
GTX 970 güçlüdür, o konuda size katılıyorum. Sadece daha geleceğe dönük yatırım ve yeni teknolojiler açısından 1050 Ti daha mantıklı bence.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı