800 Dolar Gaming Laptop Önerisi

deathfullyx

Hectopat
Daha fazla  
Alacağım laptop yurtdışından geleceği için fiyatı dolar olarak verdim. Bir de, oyuncu PC'leri için i7 işlemciler yeter, fazla, ekran kartı hafızası önemsizdir, HDD vs. bu konular hakkında çok bilgim yok. Fiyatı maksimum 800$ olan gaming laptop önerilerinizi bekliyorum.

İşlemci olarak i5 de yeterlidir, eğer oyun dışında farklı bir amaç için kullanmayacaksanız tabiki de. i5 veya i7 olarak değerlendirmeyin model numarasından da karşılaştırma yapabilirsiniz. Daha iyi bilen bir arkadaş size öneride bulunacaktır elbette. Aylık sistem tavsiyesinden bakıpta alabilirsiniz -model no'ya bakarak istediğiniz yerden alabilirsiniz.-

TL çevirince 2800 TL ediyor ki 800$'lık gaming laptop galiba forumdaki arkadaşlar tarafından da fiyatı düşük olduğu için ciddiye alınıp öneri getirilmemiş çünkü 800$'a gaming bir laptop piyasada Türkiye'de yok zaten. Yurt dışı ama hangi yurt dışı USA fiyatlarına göre mi Avrupa fiyatlarına göre mi 800 dolar maksimum belirtmemişsin. Bana göre gaming laptop en az gtx 1060 ekran kartıyla başlar ve diğerleri bana göre tabii ki bu kategoride 2017 yılı için değerlendirilemez. GTX 950 ve GTX 960'da bu fiyat aralığında bütçene göre işini görecektir.

Aşağıda bir kaç link koydum uygun olanı düşünebilirsin.

Lenovo - Y700 15.6" Laptop - Intel Core i5 - 8GB Memory - NVIDIA GeForce GTX 960M - 1TB Hard Drive + 128GB Solid State Drive - Black

MSI - GL72 6QD-001 17.3" Laptop - Intel Core i5 - 8GB Memory - 1TB Hard Drive - Aluminum Black

HP - OMEN 15.6" Laptop - Intel Core i7 - 8GB Memory - NVIDIA GeForce GTX 950M - 1TB Hard Drive - Onyx Black/Twinkle Black

Teşekkür ederim dostum. ABD den akrabam geleceği için 800 dolar koydum ama ben de farkettim fiyat çıtasını 1000$a çıkardım. Gtx970m ve gtx1060 ekran kartlı laptop önerilerinizi bekliyorum. Bu arada laptopu yılbaşında alacağım için öneri yaparken yılbaşı indirimlerini göz önünde bulundurursanız memnun olurum.

GTX970M modelli cihazlar için çıtayı 1250 1300 $ civarına çıkartmanız gerekebilir. Hele de 1060 için kesin.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı