800 liraya mouse önerisi

• Konuyu başlatan revv
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 23
  • Görüntüleme 722
@revv Malzemesinden sensörüne kadar neredeyse aynı. Sadece switchlerde bir tık hissiyat farkı ve ergonomi farkı var. Şahsen kendim de Viper Mini kullanıyordum, DA v2 Mini kullanmaya çalıştığımda bir rahatsızlık yaşamadım.
Hâlâ XPG Slingshot almasını öneriyorum. DA V2 Mini'nin aradaki fiyat farkını vermeyi gerektirecek ekstra bir özelliği yok, ikisi de birbirine denk mouselar.
DA V2 Mini'yi 2 yıldır kullanmaktayım, gayet iyi bir mouse ancak bu parayı vermezdim şahsen.
Switch olarak Razer Optical kullandığı için DA v2 Mini açık ara farkla önde, gerek tıklama ömrü gerek gecikme olsun. Ağırlık olarak v2 Mini 10 gram kadar daha hafif. Kişisel bir mesele olsa da DA v2 Mini'nin ergonomisini daha iyi buluyorum. Tek denk oldukları yer sensör, kalan her konuda v2 Mini açık ara daha üstün.

Gereksiz pahalı, bu fiyatı hak etmiyor.
Bunun yerine XPG Slingshot tercih edilebilir, kalan para da cebinde kalır.
Ben de bunu öneririm. 570 TL gibi bir fiyata 3360 ve GM 2.0 bulunduruyor. 2.0 o kadar iyi değil fakat o sensör gayet güzel bu paraya. Ergo shape hem de.

@revv Malzemesinden sensörüne kadar neredeyse aynı. Sadece switchlerde bir tık hissiyat farkı ve ergonomi farkı var. Şahsen kendim de Viper Mini kullanıyordum, DA v2 Mini kullanmaya çalıştığımda bir rahatsızlık yaşamadım.

Switch olarak Razer Optical kullandığı için DA v2 Mini açık ara farkla önde, gerek tıklama ömrü gerek gecikme olsun. Ağırlık olarak v2 Mini 10 gram kadar daha hafif. Kişisel bir mesele olsa da DA v2 Mini'nin ergonomisini daha iyi buluyorum. Tek denk oldukları yer sensör, kalan her konuda v2 Mini açık ara daha üstün.
3359 ile denk değil 3360. 3359 LOD sorunlu zaten. Uğraşmaya değmez çözmek için.

Yeni konular

Geri
Yukarı