800 liraya mouse önerisi

@revv Malzemesinden sensörüne kadar neredeyse aynı. Sadece switchlerde bir tık hissiyat farkı ve ergonomi farkı var. Şahsen kendim de Viper Mini kullanıyordum, DA v2 Mini kullanmaya çalıştığımda bir rahatsızlık yaşamadım.
Switch olarak Razer Optical kullandığı için DA v2 Mini açık ara farkla önde, gerek tıklama ömrü gerek gecikme olsun. Ağırlık olarak v2 Mini 10 gram kadar daha hafif. Kişisel bir mesele olsa da DA v2 Mini'nin ergonomisini daha iyi buluyorum. Tek denk oldukları yer sensör, kalan her konuda v2 Mini açık ara daha üstün.

Tesekkurler hocam.

Ben de bunu öneririm. 570 TL gibi bir fiyata 3360 ve GM 2.0 bulunduruyor. 2.0 o kadar iyi değil fakat o sensör gayet güzel bu paraya. Ergo shape hem de.

3359 ile denk değil 3360. 3359 LOD sorunlu zaten. Uğraşmaya değmez çözmek için.

Hocam ben de bu fareyi almayi dusunuyordum, bayağı oneriyorlar bunu Viper Mini kullanmis biriyim ayni kaliteyi verir mi?

Aynı kaliteyi verir mi bilmem ama kullanıyorum bu fareyi gayet güzel bir mouse hocam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…