Steam 800 Mbps internet ile Steam indirme hızı çok düşük

RexeS

Decapat
Daha fazla  
Download hızım 800 civarlarında. Ortalama 70 MB indirme hızı alıyorum ama bugün nedense eve geldiğimde Steam'den Wallpaper Engine'e girmeye çalıştım. İnternet bağlantısı yok hatası verdi. Modemimi resetledim, önbelleği temizledim. Onardım, yaptım, ettim. İnternet geldi. Şimdi ise ortalama 0-15MB internet alıyorum. Orada yazan 75,3mb/sn anlık bir şeydi. Başka bir konuda gördüğüm internet sorunlarını giderme programını da kullandım ama durum bu. Ne yapabilirim?

Dosya Ekleri

• IMG_20230313_191602.jpg
    IMG_20230313_191602.jpg
    249,5 KB · Görüntüleme: 90
Son düzenleyen: Moderatör:
Türkiye gerçeğiyle tanıştınız dostum maalesef. Zaman zaman böyle hız kesintileri oluyor. Sizinle bir alakası yok telefon açıp azarlayın 1-2 güne düzeltirler.

Yoğun saatlere denk gelmişsindir. Sana tavsiyem sabah namazı saatlerinde indir. Hiç azıcık bile hız düşmesi görmedim. İnternetin neyse o kadar indiriyorsun.

Türkiye gerçeğiyle tanıştınız dostum maalesef. Zaman zaman böyle hız kesintileri oluyor. Sizinle bir alakası yok telefon açıp azarlayın 1-2 güne düzeltirler.
azarlamasın adamlar işini yapmaya çalışıyor sadece nazikçe rapor edebilir

Yükleme yaptığın disk hard disk olsa gerek. Grafik normal gibi duruyor. İndirme yapmadığı zamanlarda da yazma yapmış. İndirdiğin oyun dosyaları da sıkıştırılmış dosyalar muhtemelen. Eğer SSD'ye yükleme yapıyorsan ve internet hızı yine dengesiz ise ISS ile görüş bakalım. Teknik bir problem varsa söylerler.

Steam'de şuan genel bir sorun var, korkmayın biraz foruma bakarsanız son 2 saattir böyle bir sürü konu açıldı. Konu kilitlenebilir diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı