800 TL 2. El Bilgisayar Toplama

Spilner

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşım bilgisayarını yükseltmek istiyor. PUBG'yi düşük ayarlarda oynamak istiyor. Ben GTX 750 Ti düşündüm Aliexpress'ten fakat işlemci ve anakart konusunu çözemedim yardımcı olursanız sevinirim. HDD, RAM, kasa, PSU mevcut.

PSU'yu belirtin tam olarak. Ayrıca HDD sorunlu ise performans düşüklüğü olabilir, RAM'i 8 yapsın. Ekran kartı olarak 400 TL'ye GTX 750 Tİ, 400 TL ise FX 6300, DDR3 destekli FX anakart. Örneğin MSI 760GM-P21(FX) anakart kullanıyorum FX serisi destekliyor.

PSU'yu belirtin tam olarak. Ayrıca HDD sorunlu ise performans düşüklüğü olabilir, RAM'i 8 yapsın. Ekran kartı olarak 400 TL'ye GTX 750 Tİ, 400 TL ise FX 6300, DDR3 destekli FX anakart. Örneğin MSI 760GM-P21(FX) anakart kullanıyorum FX serisi destekliyor.
PSU'yu daha görmedim bu sistem için minimum kaç watt gerekir ? HDD temiz sanırım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı