800 TL 2.el ekran kartı önerisi

Bütçe
800
800 TL değilki zaten hocam Max 650 verilir. Siz Max 800 dediniz diye ben daha ucuza bir kart önerdim. Ama GTX 960 950 RX 460 vs bulursan tabii ki daha iyi olur.

İnsanlar elindeki karları 3090 sanıyor hocam oyun canavarrı açmadığı oyun yok diyorlar 800 yazan gördüm 750 Ti'ya 960'ın 4 GB'lik verisiyonlarınba bakıyorum ama onlarda 1Kdan aşağı yok sarı sitede kırmızı sitede de çevremde gözükmüyor.

1000 TL'ye satanları görmüştüm.

Evet hocam 1000 TL civarı ama ben o paraya çıkamam.

Hocam sakaryadayım İstanbul'dan falan alabilirim elden ama dışarıdan almak istemiyorum GET falan açmıyorlar ve görmedn almak gibi bir riske girmek istemiyorum.

Küçük şehirden bulman zor eğer iyi bir ekran kartı istiyorsan detaylı araştırma yapman lazım ki ayırca GET ile eline geçip kontrol etmeden onaylamadan şahsın hesabına aktarılmıyor para.

İnsanlar elindeki karları 3090 sanıyor hocam oyun canavarrı açmadığı oyun yok diyorlar 800 yazan gördüm 750 Ti'ya 960'ın 4 GB'lik verisiyonlarınba bakıyorum ama onlarda 1kdan aşağı yok sarı sitede kırmızı sitede de çevremde gözükmüyor.

Evet hocam 1000 TL civarı ama ben o paraya çıkamam.

Stok sorununu da fırsat bilip böylesine eski kartları gereksiz fiyat artırdılar :(

Yeni konular

Geri
Yukarı