800 TL anakart önerisi

Mehmet Elmas

Femtopat
800 TL bütçem var ve anakartımı değiştirmek istiyorum. Elimde Gigabyte B450M-S2H anakart var ve anakartın overclock potnasiyeli belli ben sadece daha iyi overclock yapabileceğim bir anakart almak istiyorum. Bütçem de 800 TL. Öneri lazım sadece aklımda Gigabyte B550M var fiyatı da tam 800 TL ama tam aklıma da yatmadı. Tavsiyelerinizi bakliyorum.

Merhaba, bende de aynı anakarttan var, ryzen-3 işlemci, siz overclock ile ne kadar bir artış almayı planlıyorsunuz?

800 TL bütçem var ve anakartımı değiştirmek istiyorum. Elimde Gigabyte B450M-S2H anakart var ve anakartın overclock potnasiyeli belli ben sadece daha iyi overclock yapabileceğim bir anakart almak istiyorum. Bütçem de 800 TL. Öneri lazım sadece aklımda Gigabyte B550M var fiyatı da tam 800 TL ama tam aklıma da yatmadı. Tavsiyelerinizi bakliyorum.

Elinizdeki anakartı satıp bütçeyi 1100'e çıkartıp B550 çipsetli anakartlara bakabilirsiniz.

Merhaba, bende de aynı anakarttan var, Ryzen-3 işlemci, siz overclock ile ne kadar bir artış almayı planlıyorsunuz?

Yani hocam 200-300 MHz artış gibi bir şey olursa güzel olurdu ama 200 MHz olur.

Elinizdeki anakartı satıp bütçeyi 1100'e çıkartıp B550 çipsetli anakartlara bakabilirsiniz.

Hocam 800 TL"ye B550M var kafamda

https://www.hepsiburada.com/gigabyt...tx-anakart-p-HBV00000Y7G61?magaza=Hepsiburada

Elimdeki anakarttan ne kadar iyi bilmiyorum işte.

Yeni konular

Geri
Yukarı