800 TL Arctis 3'den sonra kulaklık tavsiyesi

Rhulkinator

Kilopat
Daha fazla  
Selamlar, Arctis 3'ün eski sürümünü kullanıyorum 2018 yılında almıştım. Kulaklığın yazılım desteğinin kaldırılmasından mı oyunun güncellemesinden mi bilmiyorum CoD MW'de ayak sesleri çok garip gelmeye başladı neredeyse duymuyorum bile. Kulaklığı sadece oyun için kullanacağım, aklımda Cloud 2 var hala Amazon'da çok satanlarda 1. sırada duruyor ama eskimiş bir model sayılır. Sizce Cloud 2 hala alınır mı? Tavsiye edebileceğiniz başka kulaklık varsa yardımcı olursanız sevinirim. Bütçem maksimum 800 lira.

Cloud 2, hala beğendiğim ve ses kalitesi bakımdan daha iyisinin olmadığını düşündüğüm nadir ürünlerden. Bunun nedeni;

Film ve müzik dinlerken rakiplerinden ciddi derecede sıyrılıyor(fiyat rakiplerini kast ediyorum).

Şahsen param olsa alacağım 2 üründen biridir. Diğeri ise HS50. HS50'nin müzik performansı biraz kötü olmasına karşı film ve oyunda harikalar yaratıyor.

@Ulunay cevabın için teşekkürler.

Biraz araştırma sonucu Cloud Alpha almaya karar verdim Cloud 2'nin 7.1'i FPS oyunlarında sıkıntılı oluyormuş bundan dolayı Cloud 2'den vazgeçtim. Asus Z370-P Prime anakart kullanıyorum Alc 887 ses yongası varmış Cloud Alpha için yeterli mi yoksa USB ses kartı da mı almam gerekiyor? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı