800 TL kulaklık tavsiyesi

Bütçe
800
İtopya'da 800 TL. Ben de kulaklık düşünüyorum, güzelmiş bu.
Ses kartı olmadığı için anakartın ses kartı nasıl ses verirse öyle ses verir bu kulaklık, fena değildir fakat ilk kullanımda uğultu ve cızırtı benzeri sesler çıkartabiliyor, kronikmiş sanırım. Belli başlı ayarlamalar yaparak kullanmaya başladığın taktirde sorunsuz bir şekilde kullanabilirsin, fiyatına göre ortalamanın bi tık üstü sayılabilecek bi kulaklık bence. Şahsen bu kulaklığı kullanan birisi olarak şunu söyleyebilirim ki bu fiyatlara daha iyi bi alternatif bulabilirseniz ona yönelmelisiniz.

Ses kartı olmadığı için anakartın ses kartı nasıl ses verirse öyle ses verir bu kulaklık, fena değildir fakat ilk kullanımda uğultu ve cızırtı benzeri sesler çıkartabiliyor, kronikmiş sanırım. Belli başlı ayarlamalar yaparak kullanmaya başladığın taktirde sorunsuz bir şekilde kullanabilirsin, fiyatına göre ortalamanın bi tık üstü sayılabilecek bi kulaklık bence. Şahsen bu kulaklığı kullanan birisi olarak şunu söyleyebilirim ki bu fiyatlara daha iyi bi alternatif bulabilirseniz ona yönelmelisiniz.
İyice araştırdığımda dahi bu fiyatlarda karşıma en çok çıkan 2 seçenek Razer ve Logitech g335 ikisinin arasında kaldım Logitech g231 eski bir kulaklığını kullanmıştım zamanında hep bir yerlerden sorunu oluştu o yüzden logitech e biraz uzağım. Ama amaç konfor ise onu almalısınız diyenlerde var. Dayanıklılık kısmına göre karar vereceğim heralde artık ikisinin arasında

Bu nasıldır sizce herkes öneriyordu forumda
Şuan bunu kullanıyorum ama memnun kalmadım ben mikrofonu kötü yani mikrofon ile ilgili çok beklentim olmamasına rağmen kötü geldi bana. Bide diğer sorunum kabloda Kulaklık dip kısmında ufak bir kopma oldu arada sağ taraftan ses gidiyor asıl değiştirme yeni kulaklık arama çabam bu yüzden. (Teknoloji şans işidir belki şanssızlığıma gelmiştir)
Tekrardan önerileriniz için çok teşekkürler. Son olarak 2 ürün arasında kaldım

Blackshark V2 X Ve Logitech G335 Dayanıklılık ve genel ses performansı için kullanan varsa biraz bilgi verebilir mi acaba​

Son düzenleme:
İyice araştırdığımda dahi bu fiyatlarda karşıma en çok çıkan 2 seçenek Razer ve Logitech G335 ikisinin arasında kaldım. Logitech G231 eski bir kulaklığını kullanmıştım zamanında hep bir yerlerden sorunu oluştu o yüzden Logitech'e biraz uzağım. Ama amaç konfor ise onu almalısınız diyenlerde var. Dayanıklılık kısmına göre karar vereceğim herhalde artık ikisinin arasında.

Şu an bunu kullanıyorum ama memnun kalmadım ben mikrofonu kötü yani mikrofon ile ilgili çok beklentim olmamasına rağmen kötü geldi bana. Bir de diğer sorunum kabloda kulaklık dip kısmında ufak bir kopma oldu arada sağ taraftan ses gidiyor asıl değiştirme yeni kulaklık arama çabam bu yüzden. (teknoloji şans işidir belki şanssızlığıma gelmiştir)
Tekrardan önerileriniz için çok teşekkürler. Son olarak 2 ürün arasında kaldım.

blackshark V2 X ve Logitech G335 dayanıklılık ve genel ses performansı için kullanan varsa biraz bilgi verebilir mi acaba​

Hocam ikisi de çok iyi kulaklıklar. Mikrofon olarak blackshark V2 X daha iyi ama G335 de ise o kafa bandının çıkarılabilir olması ayrı bir güzel. Bana kalırsa blackshark daha iyi, ileride bende o kulaklıktan alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı