800 TL civarında kulaklık önerisi

• Konuyu başlatan ıvx
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 139

ıvx

Decipat
Bu bütçe civarında ne öneririsiniz? Gamepower Medusa kullanmıştım, beğendim fakat uzun kullanımda sıkıntı çıkarır mı bilemiyorum.

O markalardan daha iyidir.

H2002P'nin H2002D'den farkı nedir hocam? birde markanın uzun kullanım yorumları nasıl?

Bu markadan kulaklık aldım dip ses çıktı iade edip yine sipariş ettim benim iade ettiğim ürünü sattılar bana. Aradan 3 ay geçti aynı markadan kablosuz kulaklık aldım yine aşırı dip ses çıktı daha dün yolladım boş yere 1000TL param 1 hafta HB'de kalacak. Şu markayı neden övüyorlar anlamıyorum, Rampage'in kamufle hali. Dandik teknoloji kanallarına reklam veren saçma bir marka. Bir daha da hiçbir ürününü almayacağım. Umarım iademi kabul ederler.

H2002P'nin H2002D'den farkı nedir hocam? birde markanın uzun kullanım yorumları nasıl?
Bu forumda çok fazla örneğini bulabilirsiniz uzun kullanım konusunda. Bütçeniz için fena değildir diye düşünüyorum. Yine de bütçe artar ise başka opsiyonlara yönelebilirsiniz.

Bu markadan kulaklık aldım dip ses çıktı iade edip yine sipariş ettim benim iade ettiğim ürünü sattılar bana. Aradan 3 ay geçti aynı markadan kablosuz kulaklık aldım yine aşırı dip ses çıktı daha dün yolladım boş yere 1000TL param 1 hafta HB'de kalacak. Şu markayı neden övüyorlar anlamıyorum, Rampage'in kamufle hali. Dandik teknoloji kanallarına reklam veren saçma bir marka. Bir daha da hiçbir ürününü almayacağım. Umarım iademi kabul ederler.
İlginç bir durum satıcıdan da kaynaklı olabilir. 800 liranın günümüzde 26 dolar yaptığını ve bütçeye göre öneri verdiğimi belirtmekte yarar var.

Son düzenleme:
İlginç bir durum satıcıdan da kaynaklı olabilir. 800 liranın günümüzde 26 dolar yaptığını ve bütçeye göre öneri verdiğimi belirtmekte yarar var.
Satıcı HAVIT direkt. İki seçenek var, ben şanssızım veya benimle dalga geçiyorlar. Hatta eklemeyi unuttum aldığım kablosuz kulaklık hem bozuk hem de daha önce kullanılıp iade edilmiş bir üründü. Mikrofonu farklı renkti ve tıpası da açılmıştı önceden. Hatta çizikler de vardı üründe.

Geri
Yukarı