600 TL civarında kulaklık önerisi

Kerpeten _Ali

Centipat
Daha fazla  
Sizce Anker R100 mü, QCY HT05 mi, Realme T100 mü, Huawei enco Buds 2 mi almak daha mantıklı veya bunların dışında 600 lira fiyat bandında sizin tavsiye edebileceğiniz modeller nelerdir?

Realme T100'ü kendim kullanıyorum. Uygulaması üzerinden bass ve ses yükseltme modu açık şekilde kullanıyorum çok memnunum. Genellikle rap trap tarzı müzik dinliyorum özellikle bass modunu açınca kulaklık çıldırıyor. Diğer kulaklıkları deneme şansım olmadı ancak 600 TL bandında Realme T100 kesinlikle alınır.

Bende hem QCY T13 hemde QCY T18 var. İkisinin de ses kalitesi aynı. Bana yeterli geliyor, çok fazla beklentin yoksa idare eder. HT05 modelinde aktif gürültü engelleme özelliği varmış farklı olarak, ses kalitesi de benim kullandıklarımla aynıdır büyük ihtimal.

Bende hem QCY T13 hem de QCY T18 var. İkisinin de ses kalitesi aynı. Bana yeterli geliyor, çok fazla beklentin yoksa idare eder. HT05 modelinde aktif gürültü kesme özelliği varmış farklı olarak, ses kalitesi de benim kullandıklarımla aynıdır büyük ihtimal.

Peki yazdığım diğer kulaklıklar nasıl?

Hangisi nasıl bilemiyorum ama burada incelemeleri var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı