800 TL ekran kartı önerisi

Ama bütçem bu kadar artıramam yani şuan 800 bile fazla ama biyerlerden borç alicam😐
Peki son birşey 1 sene idarelik rx 550 nasil sizce

Kusura bakmayın, RX 570 falan sandım direkt başlığı okumadan, o fiyata alınabilir bir şey.
Ama bütçem bu kadar artıramam yani şuan 800 bile fazla ama biyerlerden borç alicam😐
Peki son birşey 1 sene idarelik rx 550 nasil sizce

Testlere göre söylüyorum, RX 470 RX 550 ekran kartından daha performanslı.

2. el 1060 6 GB bulabilirsen süper olur onun harici GTX 970/RX570/RX480/GTX 1650 falan en kötü RX470 veya GTX 960/1050 Ti bakabilirsin ve attığın RX 470 sorunsuzsa alınabilir.

Onu nereden anlayabiliriz biyere bakarak anlaşılıyor mu?
En az yarım saat FurMark testi yaptıracaksınız. Yarım saat sonunda eğer sıcaklık 75 derece ve altıysa sorun yok. 80 dereceler sıkıntılıdır. Birde yarım saat oyun testini kendiniz yapmanız daha sağlıklıdır.
Ve ek olarak ilk sahibi olması daha sağlıklı olur. Ne kadardır kullanıyor? Kutusu ve Faturası mevcut mu?
Bunlar önemli.

En az yarım saat FurMark testi yaptıracaksınız. Yarım saat sonunda eğer sıcaklık 75 derece ve altıysa sorun yok. 80 dereceler sıkıntılıdır. Bir de yarım saat oyun testini kendiniz yapmanız daha sağlıklıdır.
Ve ek olarak ilk sahibi olması daha sağlıklı olur. Ne kadardır kullanıyor? Kutusu ve faturası mevcut mu?
Bunlar önemli.

Tamamdır çok teşekkürler. İkinci el almayacağım fazla güvenemedim o yüzden sıfır alacağım yine de yardım edenlere teşekkürler ✨

Yeni konular

Geri
Yukarı