800 TL ekran kartı önerisi

800 TL'ye bulunuyor şu anda. Geçen seneden geliyor diyorsunuz fakat geçen sene 600 liraya bulunuyordu en fazla.
Link atarsanız sevinirim.
2.el 750 Ti bayağı var sahibinden de bulabilirsiniz.
Ben baktım Param Güvende ile en ucuzu 1000 TL. Bir de komisyon ödüyorsunuz ve 1100 TL'ye geliyor.
Param Güvende harici almak akıl kârı değil çünkü tamir edilmiş kartları satıyorlar.
En iyisi Aliexpress'ten almak ama onda da fiyatlar yakın.

Link atarsanız sevinirim.

Ben baktım param güvende ile en ucuzu 1000 TL. Bir de komisyon ödüyorsunuz ve 1100 TL'ye geliyor.
Param güvende harici almak akıl kârı değil çünkü tamir edilmiş kartları satıyorlar.
En iyisi AliExpress'ten almak ama onda da fiyatlar yakın.

Sadece 5 saniye sürdü bütün hepsini bulmam filtre bile kullanmadım. Bilip bilmeden yorum yapmayın.

Bu sitede fırınlanmış, tamir görmüş ya da bozulmaya yakın kartlar elden çıkarılır.
Attığınız 4 linkteki kartın sadece 1 tanesi bilindik olan bir marka. Diğerleri ne idüğü belirsiz.
Samanlıkta iğne aramaya benzer burada düzgün kart bulmak.
Ayrıca yine marka olan linkteki kartın bile doğru düzgün fotoğrafı yok. Fan vidasında etiket duruyor mu belirsiz. O etiket söküldüğü taktirde o kartın her türlü tamir görmüş, fırınlanmış bir kart olma ihtimali var. Dolandırılmak isteyen bu şekilde alabilir.
Güvenilir piyasada dediğim gibi 1000 TL civarında şu an. Param Güvende ya da Aliexpress harici kalan bütün sistemler riskli.
Bu siteden kart alıp da kartı bir zaman sonra bozulanlar ve mahkeme ile uğraşıp sonuçsuz kalan bir o kadar da mahkemeye masraf eden çok fazla insan var. Bu ya da diğer forumlarda okuyabilirsiniz bu konuları.

Bu sitede fırınlanmış, tamir görmüş ya da bozulmaya yakın kartlar elden çıkarılır.
Attığınız 4 linkteki kartın sadece 1 tanesi bilindik olan bir marka. Diğerleri ne idüğü belirsiz.
Samanlıkta iğne aramaya benzer burada düzgün kart bulmak.
Ayrıca yine marka olan linkteki kartın bile doğru düzgün fotoğrafı yok. Fan vidasında etiket duruyor mu belirsiz. O etiket söküldüğü taktirde o kartın her türlü tamir görmüş, fırınlanmış bir kart olma ihtimali var. Dolandırılmak isteyen bu şekilde alabilir.
Güvenilir piyasada dediğim gibi 1000 TL civarında şu an. Param güvende ya da AliExpress harici kalan bütün sistemler riskli.
Bu siteden kart alıp da kartı bir zaman sonra bozulanlar ve mahkeme ile uğraşıp sonuçsuz kalan bir o kadar da mahkemeye masraf eden çok fazla insan var. Bu ya da diğer forumlarda okuyabilirsiniz bu konuları.

Bu siteden alacak adam gidip elden alır zaten bu sitenin amacı orada.

Geri
Yukarı