800 TL Ekran kartı önerisi

CHiBLaST

Kilopat
Daha fazla  
İyi günler arkadaşlar ekran kartı bakıyorum elimde:

High Power ECO 400W Aktif PFC Yüksek Verimli Power Supply Fiyatı PSU var değiştirmeyi düşünmüyorum.

2 yıl içinde Laptop alacağım o yüzden fazla pahalı bir ekran kartı bakmıyorum. Beni 2 yıl laptop yerine götürebilecek yeni oyunlarda 1080p monitörümde medium - high da oynatsın yeterli. Bütçem ise maksimum 800 TL.(Bir sonraki ayı beklersem 1200'e kadar çıkabilir ama o kadar pahalı bir ekran kartı almayı düşünmüyorum.)

RX470 benim için biçilmiş kaftan güç isteği düşük yeni çıkan oyunları yüksek ayarlarda oynatabilen bir ekran kartı ama fiyatı biraz sıkıntılı yurt dışında bazı sitelerde 180-220 dolar yani yaklaşık 600 TL. Yurtdışından ürün sipariş verenler var ise özellikle 75 euro ve üzeri olan ürünlerde beni aydınlatırsanız sevirinim. Çünkü boşu boşuna %18 kdv ödeyip 1 ay beklemek istemiyorum. Görüşleriniz benim için çok önemli zira GTX 650 ile Doom gibi oyunlarda keyif alamıyorum hakkını yememek gerekli sadece eskidi artık :)

2. El GTX970 de benim için yeterli olur yada onun gücünde bir kart ama güç kaynağımı patlatır diye korkuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı